şükela:  tümü | bugün
 • yalnızsanız ve yollar virajsızsa bayar.
 • yalnızken yapılanı ayrı kalabalık yapılanı ayrı bir tat verir.şahsen yalnız yapılanını tercih ederim.ama favorim arabada yalnızken maksimum 3-4 araba grup halinde sürmektir.en bayan şeklide kafanızın uyuşmadığı biriyle yolculuk etmektir heralde.

  +ne zaman yemek yiyeceğine ne yiyeceğine nerde ne kadar süre mola vereceğine sen karar verirsin.
  +ister klimanı açarsın ister camını açarsın zira ağzına güneş vurarak araba kullanırken arkada gölgede oturup soğuk kahvesini höpürdetirken soğuk oldu biraz klimayı mı kapatsan diyen yoktur yada camı açtığında çok rüzgar vuruyor kapat diyen.
  +istediğin müziği istediğin volume da dinleyebilirsin.
  +istediğin süratte gidersin.yakıt tasarrufu için 90 sabit giderken oflayıp puflayan yada boş yol bulduğunda vs. 130-140 gittiğinde yavaş git diyen olmaz.
  +sinirlenildiğinde önce adama sonra suç adamda değil deyip sisteme sonra ülkeye kadar doyasıya sövülebilir.
 • arabanın ne olduğu da önemlidir.
  kalabalık, eş dost akraba doluşup gitmek elbette daha çok zevklidir. muhabbet, gırgır, espriler havada uçuşur ama araba tofaş şahin ise espriler bir yerden sonra araba etrafında dönmeye başlar. bir yerleri uyuşan, kulakları uğuldayan, içi dışına çıkan; esprilerin odağına arabayı koyar. tecrübe ile sabittir. tek başına olsan bile çekilmez, belli bir yoldan sonra yarım saatte bir mola vermeye başlarsın. yani arabanın ne olduğu da önemlidir azizim.
 • yanınızda kardeşinizde varsa winchester kardeşler gibi hissettirebilir. altınızda mutlaka 67 model siyah impala olmasına da gerek yok.