şükela:  tümü | bugün
  • motosiklet kullanıcılarının en çok dikkat etmeleri gereken sürücü çeşididir.
  • tamam kendini düşünmüyorsun, bari başkasını düşün be arkadaş.
  • beynini siktiğimin kuş beyinlisidir. ulan koduğum zaten beyin yetersizliği nedeniyle kulağına sinek kaçmış montofon gibi gidiyordun. bir de telefonla oynayınca iyice mala bağlıyorsun. mal mal anladın mı mal oğlu mal, adam ol diğerlerinin yaşam hakkında saygı göster. bi kaza yap da o telefon ta dibine kadar götüne girsin.
  • trafikte rastladığım zaman, direksiyon başında değilsem camı açıp hususi olarak küfrettiğim maldır. insan olmadığı aşikar.

illa görüşme yapmanız lazımsa, bluetooth var, kulaklı var. illa ki teknolojik bir alet var. ama yok malım diyorsanız eğer hakediyorsunuz demektir.
  • dün e-5 üzerinde bu şekilde bir hanım kızımızı baya baya izledim. evet izledim çünkü rahat 20 saniye kafasını hiç kaldırmadı telefondan ve ben bu 20 saniye süreç içerisinde sağ arkasında motorumla gidiyordum.

- sonrası mı? yanından zınkk diye geçip el hareketleri ile o telefonu götüne sok demeyi başardım. en azından ben öyle düşünüyorum, onun anladığından da eminim. he sikinde olmuş mudur? sanmıyorum.
  • allah hepsinin belasını versin dediğim tipler.
  • bi tanesi arabama arkadan carpip -dokundurup- elinde telefonuyla ozur dilemistir. kemeri cikarip oracikta dovesim geldi.
  • en üst modeli jcb kullanırken telefonla oynayandır.
  • etrafımda sıkça bulunan, yan koltukta oturan beni oldukça tedirgin eden ve olası kazası kazalara davetiye çıkarabilecek bir eylemdir.
  • genelde benim bu. şehir içinde ekşi sözlükte takıldığım bile oluyor.