şükela:  tümü | bugün soru sor
 • araç alan bir çok kişinin bir aracında biraz değişiklik yapıp , aracı bayiden sipariş geçerken çok pahalı özellikleri daha uygun fiyatlar ile aracına uygulamasıdır araç multimedya sistemleri.

  benzer bir konu bulamadım ve yaklaşık 1 aydır kafamı derin bir şekilde kurcalayan durum. şöyle anlatıyım ;

  marka carvocal ; jetta multimedya sistemi fiyatı 1.099,00 tl

  marka navimex ; navimex , fiyatı konusunda bilgim net değil falan 1.500,00 tl civarı

  marka necvox ; bu android değil fakat özellikler açısında muadili fiyatı 1.300,00 tl

  marka cyber audio ; fiyatı 1600 civarı

  şimdi araç multimedya sistemleri ile ilgili sorun şudur ki bütün ürünler birbirinin birebir aynısı gibi. bu ürünleri aliexpress üzerinden araştırdığımda ki (sonuçta hepsi çinden geliyor) karşıma bir çok firma çıkıyor. yukarıdaki firmalar nispeten daha bilinen firmalar olduğundan onların kullanıcı yorumlarını araştırdığımda hepsinde aynı problemler olduğu ve birinin diğerinden daha iyi olmadığını görüyoruz. teknolojinin şans işi olduğu konusu burada da karşımıza çıkıyor. 5 sene nevcox kullanıp en ufak bir hata vermezken motevo diye bir markadan istediğimiz penformansı alamadık. özellikle menü geçişleri ile ilgili. sanırım bu konularda usta olan arkadaşlar daha ince özellikleri ile ilgili burada bilgilendirmelerde bulunursa daha sağlıklı olur. çünkü fabrika çıkış özellikler her geçen gün pahalı bir hal alıyor (bmw navigasyon 6 bin lira). kullanılan markalarla ilgili direk kullanıcı yorumlarının burada sağlıklı bilgiler verebileceğini düşünüyorum.
 • polo icin convex multimedya aldim ama arac içindeki sürücü sesi, bluetooth üzerinden telefonla konuşurken karşı tarafa berbat bir kalitede gidiyor. cihazin kendi üstündeki mikrofonu berbat.

  şu konuşma kalitesini arttırmak için ne yapılır acaba bacılar gardaslar bilen varsa yesillendirse çok makbule gecer.

  bu entry bir sure sonra kendini imha edecektir.