şükela:  tümü | bugün
208 entry daha
  • evet sevgili suserler böyle bir olayın varlığından hepimiz haberdarız. bu tipleri tek başlık altında toplamanın zamanı geldi
    ben iki modelle başlıyorum.

önemli not: işbu başlık eğlence amaçlı genellemeler ve stereotipler içerir. duyar fetişistleri yallah strazburga.

toyota corolla: 18 yaşında da olsa 80lik bir insanın ruhuna sahiptir. hatta bazılarının ruhunu teslim ettiği bile düşünülebilir. şehir içinde 50yi şehir dışında 110u geçmez. efendidir sinyalini verir. otomobilin araç olduğunun farkındadır.

honda cıvıc: en değerli varlığı arabasıdır. gözü gibi bakar. kasislerde utanmasa arabayı sırtına alır geçirir. sürekli arabasını över. trafikte türlü heyecanlar denese de o atmosferik motorla istemsizce toyota kullanıcısına dönüşür.
  • bmw f30: apaçi
  • çok eski model mersedes gördün mü kaç. içinde pala bıyıklı mafya tipli adamlar olur genelde.

(bkz: kokutucu)
  • şahin doğan kullananların yeme içme kültürlerinden tutun da tuvalette oturma biçimlerine, tükürme şekillerinden tutun da sevgili tiplerine kadar tahmin ettiğim bir olgu.

arabasına temiz bakanların piç olma ihtimali de yüksektir dediğim durum.
  • otomatik vitesinin (zf tork konvertörlü) çok daha uzun ömürlü ve masrafsız olduğunu düşündüğüm için aldığım arabam ile apaçi olduğumu öğrendiğim başlık.
  • mercedes:sonradan gorme

bmw:erken sonradan gormus

audi:egitimli sonradan gorme

volvo:ben farkliyim havalarindaki sonradan gorme

vw:pinti sonradan gorme

jaguar:dogarken gormus
  • passat:sıvası yapılan inşaatını gurula izleyen açık mavi gömlekli, pos bıyıklı elde siyah kalın tesbih,eller arkadan bağlamış kürt adam.
    scirocco:ta şubat ayında, temmuzdaki antalya'daki 2 kişilik(erkek arkadaş)tatilini ayarlamış,tatile 1 hafta kalınca yol için arabada çalmak üzere sevdiği şarkılardan cd yapan beyaz t-sortlu çocuk.
  • suzuki: fiyat/performans aracı olsun, az yaksın, kaçmasın, getirsin götürsün, masraf çıkarmasın, uzun yıllar kullanayım, al-sat yapmayacağım düşüncesindeki kişilerin aracıdır. kendimden biliyorum.
  • (bkz: tuğralı doblo)

açıklamaya gerek var mı?
  • yeşil doğan, arka camı yarı açık: konyalı.

ps: benim yaşadığım şehirde böyle derler. şahsi yorumum değildir. :)
163 entry daha