• volkswagen passat--bir üst zenginler lıgıne voleyı vurup vurmamakla arada kalmış orta halli iş adamı...
    volkswagen scırocco--yeditepe üniversitesine giden babet ayakkabı slım fıt gömlek kısa parlıament ve dar paça pantolonla kombin yapan sonradan görme burak.
  • hyundai getz/toyota yaris: yeni arabaya sürmeye başlamış hatun arabaları. dışardan sinyalsiz ani manevraları, direksiyona yapışmış şekilde kullanmaları ve acayip yavaş gitmelerinden tanınır.

honda crv/vw golf: biraz öğrenince kocama bunu aldırttım diyen kadın arabaları. yine tehlike devam ediyor..

not: evet ben de kadın sürücüyüm. lakin dışardan anlamanız imkansız cinsiyetimi:)
    normalde kadın-erkek ayrımcılığı yapmam ama kadınlar bariz kötü kullanıyorlar teyzem de dahil:/
  • yok böyle bir şey...ucuz-pahalı ve dahi tasarım. bütün araçların ortak özellikleri. parana ve zevkine göre seç birini.
  • araç tercihine göre kişilik tespiti yapabilecek bir ülke. ülke olarak xp kasamıyoruz gençler. kabul edin.
  • renault clio sedan 2007 = diyanet işleri başk. bağlı cami müezzini.
  • tercihim: chrysler pt cruiser limited.

analizi bekliyorum.
  • volvo = sağlamcı
  • toyota corolla: iktidar nimetlerine talibim-faruk.

wolkswagen jetta-passat: reisin nimetlerine ilk adım-ömer faruk.

porsche cayenna-panamera: allah reisi başımızdan eksik etmesin-ömer faruk bey.
  • volvo üzerinden kişilik analizi yapmaya çalışanlar olmuş. volvo'yu siz tercih edemezsiniz, o sizi tercih eder. şimdi isterseniz oturup volvonun karakterini analiz edebiliriz.
    edit: ufak tefek dokunuşlar
  • karaktersiz olduğumu düşündüren sınıflandırmadır. kendimi tanimlayamadim. bir suser el atarsa sevinirim. (auris multidrive s 1.6).
hesabın var mı? giriş yap