• passat: öğretmen, müdür, akademisyen arabası
    clio hb: bekar memur(vhki, asistan, tekniker, mihendis) arabası
    qasqai: 50 yaş ve üzerinde emekliliği yakın kamu çalışanı
    büyük suv ve jeepler: doktor, koca parası yiyen bayan, taşeron firma sahibi ve ülkemizin medaarı iftiharları beton uzmanı müteahhitler
    toros: taşradaki işçi emeklisi dede ve çiftçi hamza dayı
    corolla: sakin adam, emeklilik gelmiş geçen memur, pinti adam arabası
  • linea fluance= kiralik sirket arabasi
    sol seritten 120yle giderken selektor yakan bmw=babam aldi ben gazliyorum
    beyaz mercedes= parayi yeni buldum kaliteli durmaya calisiyorum
    siyah mercedes=luxe duskunum ama gorgusuz degilim
  • doblo kullanan tesettürlü kadın :
    + her sabah çocuğunu okula getirir akşam eğer kocaları evdeyse okuldan alırlar. her gün görüyorum bu ablaları.
    daha gözü açık kadınlardır ve ülkenin hayrına bir şeydir.
    çünkü şuan ev kadınlarının çok büyük bir kısmı evde söz sahibi bile değil. kocalarının sözlerine göre hayat sürüyorlar, tabi kocaları onlara kötü davranıyor falan demiyorum, ama kültürlerinin etkisiyle hala kocaya bağlı yaşıyorlar.

ama bu doblolu ablalarımız biraz daha cesaretli, ehliyet almaya cesaret edip almış, arabayı vursam kocam ne der diye kaygılarda boğulmak yerine cesurca istediklerini yapıyorlar.

umarım ilerleyen senelerde de, bu kadınların önderliğinde kadınlar kocalarına bağlı yaşamayı bırakacak, ezilmek yerine hakkını savunan bir duruş sergileyecektir.

volvo, mercedes, audi :
    + yanlış olmasın sadece bu 3 marka.
    bunları kullanan adamlar genelde klas adamlardır.
    efendi ve kültürlü bir duruşları vardır.

bmw :
    +malesef ülkemizde bunların alayı zengin piçlerinin altında. baba parasıyla m3 alıp instagram sayfasında paso resim paylaşırlar...

şahin :
    + henüz düzgün birinin bindiğini görmedim lan şu arabaya. 8 binlik arabaya 3 binlik egzoz takarlar, 20 km/s hızla tüm mahalleyi hop kaldırırlar.

honda s2000 :
    bunları ise trafik magandaları kullanır. geneli arabayı da güzel kullanır. araba yüksek motor gücü ile uygun fiyatından dolayı hız tutkunlarının bir numarası.
    üstünü açıp, otobanda makas ata ata giderler.
    kısaca bunlara da harbi piçler biner.
    milletin canını en çok bu orospu çocukları tehlikeye atar.
  • beyaz fluance; büyük güneş gözlüklü, gömlekli sarışın kadın. çalıştığı doktoru öğlen yemeğe götüren represent.
  • araç tercihinden en fazla gelir testi yapılabilen bir ülkede olduğumuzdan çok da şey yapmamak lazım.
  • w116 mercedes k-jetronic 2799 cc automatic petrol yeşili ve kendi yaptığım kromaj cafe racer motosikletle ben de bir analiz bekliyorum.

kimse analiz yapmadığına göre, 26 yaşında, kirlenmekten gocunmayan, hatta benzin ve motor yağı için ölebilecek, arabanın iyisinden anlayan, kültürlü, yakışıklı genç adam. ha bir de alayına isyan.
  • siyah 520d, siyah x5 bunlar biraz sıkıntı.
  • yanlışınız var , baba parasıyla alınan mini-cooperdır, bmw de böyle bir durum yoktur.

bmw zevk sahibi insanların alacağı güzel bir spor araba markasıdır.
    bi kaç apaçi yüzünden bmw'ye laf etmeyin, bi kaç çarşaflı gördünüz diye türkiye'ye arap ülkesi diyemeyeceğiniz gibi..
  • böyle bir tespit yapılabilmesi için ele alınan kişinin arabaya 100.00 tl verebilecek durumda olması gerekir. aksi takdirde minimal bir tespitcik yapılabilir. 100.000 tl varken neden mercedes a180 amg almayıp corolla tercih ettiğimi tartışabilirz.

benim bütçem 40.000 tl ise seçeneklerim sınırlıdır ve 2017 toyota corollaya binmek istememe rağmen 2010 opel astra ile yetinmek durumundayım demektir. bu bütçelerde olanlar, hangisi beni daha iyi yansıtır diye düşünmek yerine hangisi canımı daha az yakar diye belirler seçimini.
  • symbol= evden işe, işten eve memur.
    bmw 3.20d= elde tesbih, nargile cafelerin müdavimi müteahhit çocuğu.
    scirocco= dikkat çekmeyi seven apaçi.
    kuş serisi= maganda.
    transporter: işleri iyi esnaf.
hesabın var mı? giriş yap