şükela:  tümü | bugün
  • kartlı araç kiralama hizmeti veren bir firma . sistemleri gayet pratik ve güzel . internetten üyelik işlemini yaptıktan sonra rezervasyon yapılıyor. kart ile aracı park noktasından alıp sürülebiliyor. rezervasyon bittiğinde aracı yine park noktasına bırakıp kartla kilitleyerek gidebiliyorsunuz. en güzel tarafı kimseyle muhattap olmadan aracı alıp bırakabilmeniz . saatlik kiralama da yapılabiliyor . taksiye para vermektense daha uygun fiyatlarla daha konforlu bir seyahat yapılabilir . yeni bir firma olmasına rağmen sistemleri gayet güzel ve başarılı .
  • fiyatları türkiye ortalamasının altında olan firma.

sitenin arka fon resminde tofaş kartal olması da olmamış bence. sonu inşallah mobilizm ve mobicar gibi olmaz. ayrıca mobilden siteye girdiğimizde sağ menüde ufak bir tasarım hatası var.

yerli girişimleri destekliyoruz.
  • hala hakkında çok fazla bilgi bulamadığım araç kiralama uygulaması.
    araçlar hakkında internet sitesinde verilen müşteri hizmetleri ile bir görüşme gerçekleştirdim lakin her ne kadar kurumsal gibi görünüyor olsa da bana pek kurumsal gibi gelemedi bir türlü.

buradan araç kiralamayı düşünüyorum, uygulama güzel görünürdü çünkü. kimse ile muhatap olmadan aracınızı alıyor, belirlediğiniz saat veya gün kadar kullanıp geri yerine bırakıyorsunuz lakin tüm bu döngü sadece kredi kartı ile döndüğünden ben pek güvenemiyorum.

buradan araç kiralayan var ise ankara'da daha önce, tecrübelerini paylaşırsa çok iyi olur. başka yerlerde hakkında neredeyse hiç bilgi yok zira.

edit: yakın iki arkadaşım üye oldu ve biri hemen kiraladı 2 günlüğüne. gayet memnun kaldı. sıkıntısız bir şekilde, istediği gibi kiraladı, kullandı ve teslim etti. bundan sonra da rahatlıkla kiralayacağına eminim. ben de güvendim açıkçası o rahat edince.
  • bugün bilkent cyperpark paylaşım yerinden araç kiraladığım firma.

hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım, tam aksine birçok araç kiralama firmasına göre çok daha elverişli bir sistemleri var. diğer yazarlarında söylediği gibi hiç kimse ile muhattap olmadan sizin için hazırlanmış arabayı gidip kullanıyorsunuz. bence bu sistem bu sitenin tercih edilme sebeplerinin başında geliyor. provizyon ücreti saçmalıkları ile de uğraşmıyorsunuz. yıllık 49 lira ödediğiniz kartınız ile bildiğim kadarı ile 8 - 22 saatleri arasında kiralayıp araç kullanabiliyorsunuz. açıkçası km başına istediği fiyatlarda bence çok değil. volvo benzinli için km başına 0.65 kuruş istiyor ki hesaplayınca neredeyse benzin ücreti ile kafa kafaya denk geliyor bu fiyat. benzin almada da herhangi bir sıkıntı yaşamadım. herhangi bir shell istasyonundan araç kimliği ile ücretsiz benzin alabiliyorsunuz. bence tek dikkat etmeniz gereken nokta her seferinde aracın kapılarını size verilen üyelik kartı ile kilitleyip açmanız. ben anahtar kullandım ve yaklaşık 15 dakika arabayı çalıştırmakla uğraştım. tahmin edersiniz ki de bayağı da korktum. kartla kapıları açmadan araba aktif olmuyor. tahmin ediyorum ki kart aküyü devreye sokuyor. kartı okutmadığım için küçük çaplı bir stres yaşadım arabanın içinde. :)