şükela:  tümü | bugün
 • kalben'in soru cevap etkinliğinde sorulan soruya verdiği cevap.
  soru ve cevabın erkan görüntüsü şu şekildedir.
  soru absürt fakat cevabın da ondan aşağı kalır yanı yok. sanırım kalben hanım bizi asosyal 7/24 bilgisayar başında ayda bir yıkanan beyni çürümüş insanlar olarak görüyor ama olsun yine de buraya gelip bu etkinliğe katılarak bizleri şereflendirmiş kendileri aşırı bahtiyar olduk.
 • gereksiz agresif bir tavrıyla dumura uğratan kalben, üzdü. ben daha olgun bekliyordum, düşündüğüm çizginin altında çıktı. kalben için "bu da mı gol değil" demek istiyorum..
 • kalben kim lan?

  ben yazarlardan birisi açtı diye zannediyordum. kalben diye birisi mi var cidden. ben neden bilmiyorum. şimdi google a bakacağım.
 • ee sonra da “o kim amk?” diyince bazi sikkirigi fularli eksiciler sacmaliyorlar, aglasiyorlar.
 • @2'ye katılmakla beraber beklediğim gibi olmayan bir sanatçının önerisidir. dişe dokunmayacak sorular için cevap yazıp çoğu normal soruyu da boş bırakmış. ekşi ile kanlı bıçaklı olan danla bilic bile bu agresiflikte değildi soruları cevaplarken -ki kıza neler neler yazdılar- soru saçma ise yazma yani bu kadar basit.

  elit bir sanatçı gibi duran şahıs ıcık kezban çıktı. olsun. sıradakini gönder kanzuk!
 • (bkz: ayy götüm)
 • (bkz: yine dusa soktun kalben)

  bu sefer ciddiyiz.
 • soru cevaplamaya gelmiş insana sikik sikik sorular sorarsanız o da böyle içinizden geçer işte. amk veletleri.

  ulan siz kimsiniz de tanımadığınız insanlara yavşak yavşak sorular soruyorsunuz? ne ulan bu cüret? siz hayırdır amk? amk tüketicileri anca tüketin. üreten birisi sizi adam yerine koyup sizinle muhattap olduğunda da hemen sikik sikik sorular sorun.

  ulan adam gibi soru sorar insan be. siktiriboktan kız arkadaşlarınıza hatta hatta sizi böyle yavşakça davranmaya teşvik eden ailelerinize sorun siz bu yavşak sorularınızı.

  tanımadığı insanlarla senli benli, kardeşimli ya da sikik ve kendini bir sik gibi gösteren tavırla konuşan yavşaklara böyle tepki verilir.

  keşke ananın amını giyiyorum deseydi.

  bu kadar gülmezdim çok ciddiyim.

  ayrıca ne egosu lan? adam gibi soru sordun da banu alkan gibi mi davrandı kadın?

  amk veletleri sizi.
 • demek ki prim ve para ixin gelmiş. eldivenle afrikali cocuk sevmekten farksiz harekettir. tek farkı sozlukte kalben denen sahistan daha nitelikli pek çok insan olmasıdır.
 • sözün sahibi kalben doğrusunu yanlışını bilmeden, hiçbirimizi de tanımadan tarafımızca sorulan sorulara sinirlenip (ki ne sinirleniyorsun saçma maçma gül cevapla geç) boşboğazla bize (hepimize) cevaben yazdıktan sonra, evinde olup biteni düşünürken pişmanlık duymuyorsa eğer, yerine utanılacak türden gaf. kavgada düşmanına söylemez insan ki böylesi dostu düşman edindirir. yine söylüyorum, aklı başında insan karma bir topluluğa öncelikle nezaketen böyle şey söylemez; ayıptır.

  böyle olunca müziğine de bir bakayım dedim bu kalpsizin; kendi gibi tamamen zorlama buldum. sormak istiyorum: pişman mısın?