şükela:  tümü | bugün soru sor
 • isin karaca 'nin yeni albümü baska'nin a2 si ve albümün en güzeli. keske cikis parcasi bu olsaydi diyor insan. bu kadina akil veren kimse yok mu ki mandalinalar gibi daha az dikkat ceken bir sarkiyla cikis yapti.

  cok lafa gerek yok, uzun zamandir türk pop müzik piyasasinda yapilmis en olmasi gereken, ideal pop sarkisidir bu. insana bornozunu giyip havuz basinda martini elde partiler verme hissi asiliyor.

  el emegi sözleri söyledir:

  beni kendimden koruma
  rüzgarlara acik olsun
  aradigim ask, aradigim ask
  aradigim ask, aradigim ask

  hadi sen de bir düsün
  koy önüne sapkani acilir gözün
  bu defa biraz zor olur
  geri dönüsüm
  bekleyen birini bul

  bazi seyler bir kisiye
  sadece bir kere söylenir askim
  belki benim de böyle seylere
  sabrim yok
  sabreden birini bul

  beni kendimden koruma
  rüzgarlara acik olsun
  aradigim ask,aradigim ask
  aradigim ask, aradigim ask

  sen istesen de istemesen de
  gözünle görüp dur demesen de
  rüzgarlara acik olsun
  aradigim ask, aradigim ask
  aradigim ask, aradigim ask
 • bir alper narman fettah can sarkisi daha.
 • işin karaca'nın en güzel şarkılarından biridir hatta en pop şarkılarından biridir...dinlerken hafif bir tebessüm sarar yüzünüzü.
 • dinlemekten ve söylemekten çok keyif aldığım ışın karaca şarkısı. rivayet odur ki, ışın karaca ve ekibi tarafından başka albümünün çıkış şarkısı, bu şarkı olarak düşünülmüş; fakat seyhan müzik'in sahibi bülent seyhan tarafından mandalinalar'da karar kılınmıştır. prodüktörlerin en az ticaret kadar iyi bir müzikal zekaya da sahip olmaları gerektiğini düşünüp yazık olmuş diyoruz.
 • ışın karaca'dan nefret etmeme rağmen dinlediğim, türk pop müziğinden beklenmeyecek kalitede bir şarkı ve düzenleme. aranjörünü merak etmekteyim.
 • (bkz: fettah can)’ın söylediği kafa ütüleyen bir şarkı. radyoda çıktığı gibi kapatıyorum.
 • (bkz: fettah can)’ın seslendirdiği şarkıdaki bağımlılık yapan kısım ‘’rüzgarlara açık olsun aradığım aşk’’ sözlerinde sesini alçaltıp kalınlaştırmasıdır bana göre
 • bu aralar türkçe pop radyolarında günde 3 defa çalınmazsa sanırım yayın yönetmeninin parmaklarını kıracaklarmış. öyle bir canhıraş çalınmak.

  şarkının ismini de google'dan buldum. her gün türkçe popa, en az 3 defa da bu şarkıya maruz kalıyorum. delirmek üzereyim.