şükela:  tümü | bugün
  • isin karaca 'nin yeni albümü baska'nin a2 si ve albümün en güzeli. keske cikis parcasi bu olsaydi diyor insan. bu kadina akil veren kimse yok mu ki mandalinalar gibi daha az dikkat ceken bir sarkiyla cikis yapti.

cok lafa gerek yok, uzun zamandir türk pop müzik piyasasinda yapilmis en olmasi gereken, ideal pop sarkisidir bu. insana bornozunu giyip havuz basinda martini elde partiler verme hissi asiliyor.

el emegi sözleri söyledir:

beni kendimden koruma
    rüzgarlara acik olsun
    aradigim ask, aradigim ask

hadi sen de bir düsün
    koy önüne sapkani acilir gözün
    bu defa biraz zor olur
    geri dönüsüm
    bekleyen birini bul

bazi seyler bir kisiye
    sadece bir kere söylenir askim
    belki benim de böyle seylere
    sabrim yok
    sabreden birini bul

beni kendimden koruma
    rüzgarlara acik olsun
    aradigim ask,aradigim ask

sen istesen de istemesen de
    gözünle görüp dur demesen de
    rüzgarlara acik olsun
  • bir alper narman fettah can sarkisi daha.
  • işin karaca'nın en güzel şarkılarından biridir hatta en pop şarkılarından biridir...dinlerken hafif bir tebessüm sarar yüzünüzü.
  • dinlemekten ve söylemekten çok keyif aldığım ışın karaca şarkısı. rivayet odur ki, ışın karaca ve ekibi tarafından başka albümünün çıkış şarkısı, bu şarkı olarak düşünülmüş; fakat seyhan müzik'in sahibi bülent seyhan tarafından mandalinalar'da karar kılınmıştır. prodüktörlerin en az ticaret kadar iyi bir müzikal zekaya da sahip olmaları gerektiğini düşünüp yazık olmuş diyoruz.
  • ışın karaca'dan nefret etmeme rağmen dinlediğim, türk pop müziğinden beklenmeyecek kalitede bir şarkı ve düzenleme. aranjörünü merak etmekteyim.
  • (bkz: fettah can)’ın söylediği kafa ütüleyen bir şarkı. radyoda çıktığı gibi kapatıyorum.
  • (bkz: fettah can)’ın seslendirdiği şarkıdaki bağımlılık yapan kısım ‘’rüzgarlara açık olsun aradığım aşk’’ sözlerinde sesini alçaltıp kalınlaştırmasıdır bana göre