şükela:  tümü | bugün
  • http://www.aramex.com/ adresinden erisilebilen bir cesit posta proxy uygulamasi.
  • bir kargo acentesi.
  • yurtdışı evrak gönderilerini oldukça makul sürelerde ve uygun fiyatlarla taşıyan firma.
  • yurtdışı gönderilerinde oldukça hızlı, iyi ve makul fiyatla hizmet veren kargo şirketi. an itibariyle istanbuldan almanyaya gönderi ücretleri 26tl mesela. ancak çalışanları, üstlerinde bozuk para taşımamaya özen gösteriyorlar sanırım, ne zaman bir gönderi yapacak olsam hep para üstü konusunda sıkıntı yaşatıyorlar.
  • ürdün merkezli kargo şirketi. arab amerikan express gibi bir açılımı var.
  • aramex, kargo altyapısı olan firmalar üzerinden iş yapan organizatör bir firmadır. tnt altyapısı üzerinden çalışır.
    yılbaşı hediyesi gönderme konusunda beni hüsrana uğratmıştır. gönderilerde kapı teslim garantisi vermiyor. teslimat yaparken, alıcı taraftan, gümrük masrafı adı altında masraf isteyebiliyor. onları da geçtim, 20 günde endonezya'ya teslimat yapıyorlar. ciddi ciddi sordum telefonda, denizyolu ile mi gönderiyorsunuz diye.
    ucuz göndereyim, rezil olayım diyorsanız kullanabilirsiniz. diğer türlü, gönderi başına 10 tl fazla verin tnt ile doğrudan gönderin derim.
  • istanbul içinden istanbul içine gelecek kargomu, aras kargo'yla beraber lefkoşa'ya gönderen muhteşem şirket.