şükela:  tümü | bugün
  • 6 temmuz pazartesi itibari ile star tv ekranlarinda yayinina baslanan, sema eren, yüksel sengül ve bircan usallı sılan'ın sunduğu magazin programi... hergun unlu birini konuk olarak studyoya alip sorulariyla bunalttiklari klasik magazin programlarinin star versiyonu... "napiyo bu insanlar, ne konusuyo?" diye merak ederseniz haftaici hergun saat 11:00'de star'da...

http://www.startv.com.tr/…mdetay.aspx?programid=202
  • gönül yazar ısrarla ajda pekkan'ı kardeşi gibi sevdiğini söylemesine rağmen, iç çamaşırlarınızı da mı giyerdi, ajda mı daha kiloluydu siz mi, ajdanın bacakları sarkık da mı çorap giyiyor, öyle di mi diye gereksiz şekilde bıdı bıdılayarak sansasyonla reyting kazanmaya çalışan sunuculara sahip program. yeter bi gitmeyin kadının üstüne soluklanın, rahat bırakın yahu.
  • tv 8 ekranında başlıyor. jess molho, bonbon funda ve tuba ünsal üçlüsü ile.
    ilk yayın pazartesi 10:00
  • (bkz: #46629990)
  • tuba ünsal 'ın sanırım gönderildiği program.
  • ben magazine dedikoduya her türlü ünlü haberine bayılırım ama bunların yaptığı iş iğrençlik. böyle bir boktan program olamaz. götlerine bakmadan her şeyi eleştirmeleri falan ııyy. hele ki eleştiren insanlarıa bak tamamı az ünlü ve yaptıkları işlerde ön plana çıkamamış insanlar.
  • arkadaş ses gelsin diye tvarsivi'nde denk geldi açayım dedim bu programı. almışlar ortaya salih diye yaşlıca bir adamı, iki tane cır cır kadın ezmeye dışlamaya çalışıyorlar bunu. hele genç olanının ses tonu o kadar itici ki - yaa ben şimdaa katılmıyaarımm- tonunda konuşan cadde kızı hayal edin heh o. olgun olan kadın ise adeta bir sabır testi.

not: abi canlı yayında niye birbirizini dışlıyorsunuz ve niye bu kadar iticisiniz. gerildim. höh
  • rezalet bir program. alt tarafı magazin programı yapacaksın ne kadar zor olabilir.

jennifer lopez'in aşk hayatını konuşan 3 tip onu bile beceremiyorlar. jennifer lopez'i ben affleck ile evlenip boşanmış ilan ettiler. açıp imdb'ye yazıp kişisel özelliklerini okuyacaksın, bu kadar mı zor? bu kadar mı acizsin?

rezalet ya...
  • içinde salih keçeci diye bir mizojinist barındıran program.

bir programda erkeğin aldatmasını meşru gördüğünü alttan alttan söylemiş*; sözlükte okuduğuma göre bir diğerinde de kadına dayağı savunmuştur. zavallı jess molho da bu adamın dediklerini yumuşatmak için çırpınıp duruyor program boyunca.

eşi kimse bu adamın acıdım. üstelik bir de kız babasıymış.
  • içinde; sesi sürekli çatallaşan, aşırı derecede kompleksli bir kadın sunucuyu barındıran program..(bkz: gamze karaman)

programın içerisinde zaman zaman kadına şiddet savunulur, "kimse kusura bakmasın ama hakeden kadınlar da var" denilir (bkz: salih keçeci), kimi zamansa twitter'dan kendilerine hakaret eden 12 yaşındaki çocuğu mahkemeye verecekleri ve davalarından vazgeçmeyecekleri söylenir..ayrıca da kendileri "gündemi konuşuyoruz" diye savunma yapsalar da, bariz bir şekilde dedikodu programıdır..rastlanıldığı anda kanal değiştirilmesi tavsiye edilir..