şükela:  tümü | bugün
  • bazen de entrylerin yazarı tarafından silinmiş olmasından kaynaklanır. en kötüsü de o sanırım.
  • o kadar kafama takılmıştır ki, bana buraya yazmaktan başka çare bırakmayan entrydir.

bu entrymizde erkek kişisi ayrılmak istediğini söyleyen kız arkadaşı karşısında sessiz kalıp bir sigara yakmıştır.

öyle yavan anlattığıma bakmayınız, entry zamanında bayağı alkış toplayıp erkek kişisinin soğuk kanlılığına şapka çıkarttırmıştı hatırladığım kadarıyla.
  • kendi entrylerim için bazen başıma gelen durum.

biri ile konuşurken o konuda daha önce entry yazdığımı hatırlıyorum ve o entry'yi referans göstererek tekrar uzun uzun yazmak zorunda kalmayıp zaman kazanmak istiyorum, lakin aradığım entry'imi aklımda kalan anahtar sözcüklerle aratmama rağmen bile sık sık bulamadığım oluyor.

bu olay entry sayısı beş bin'i geçtikten sonraki dönemlerde daha sık başıma gelmeye başladı.
  • çorapın diğer teki tadındadır.
  • bir entry vardı, hz. muhammed hakkında. ateist bi arkadaşa aitti
    onun tıbbî ve fiziksel bi takım hallerinden ve zaaflarından bahsediyordu

hatta bi hadis var, hz. muhammed asla başını çevirip bakmaz, arkasından seslenildiğinde tüm bedeniyle dönerdi diye; hah işte onun sebebinin ahlak filan değil, düpedüz bi tıbbî problem olduğunu anlatıyordu

bi buldurun be

edit: entry bulunamadı ama aradığım konuyla ilgili şöyle bi site buldum:
    https://islamingercekleri.wordpress.com/…hastaligi/
  • biri orgazmdan daha zevkli anlar başlığındaydı. biri tepki olarak yazmıştı orgazmdan daha zevkli bir an nasıl olabilir diye ve öyle bir tanımlamıştı ki orgazmı. hayran kalmıştım.

bir diğeri ise yolda giderken üstüne su sıçrayan birinin entrysiydi. başlığını hatırlayamıyorum. arkadaş iş görüşmesine gidiyormuş sanrım. takım elbiseyi giymiş yürürken bir araba üstüne su sıçratmış. "üstüme sıçrayan sular gözyaşlarımı kamufle etti" diye yazmıştı. olayı anlatış şekli çok hoştu.

bulduran olursa çok mutlu olurum.
  • ilker kaleli'nin poyraz karayel' de ki efsane performanslarının olduğu bir entry vardı. bulan yeşillendirebilir mi.

(bkz: neredesin sen)
  • geçenlerde girilen bir entrydir. şeyi anlatıyordu, nasıl desem birşeylerden bahsediyordu, favlanmisti.

bulanlar insaniyet namına yeşillendirsin.
  • uri geller'in kaşık bükme hilesinde kullandığı kimyasalın adı.