şükela:  tümü | bugün
 • ozellikle (bkz: kemal sunal) filmlerinde oynayan (bkz: figuran)
 • celal bayar univerisitesinin unutulmaz hukuk hocasi. degerlendirme sistemi hakkinda muhtelif efsaneleri mevcut olan garip adam.100'luk kagida sifir verdegi gibi bos kagida 40 verdigi de gorulmustur.*anlatildigi uzere celal cihangiroglu,eskiden sinavlarini kolay sorulardan olusan test seklinde hazirlarimis.alkole duskunlugunu bilen son sinif ogrencileriyle icen ve bu esnada sorulari caldiran arap celal madem oyle iste boyle diyerek 4 soruluk sinav sistemine gecmis ve efsane olmustur.
 • bildiğim kadarıyla geçtiğimiz sene içinde görevinden emekli olarak ayrılan kişidir. okulun artık pilav günü düzenlemeye başlaması gerek. malum, arap celal'in bütünleme sınavları olmayacak, 1500 öğrenciyi bir araya toplamak o kadar kolay mı?
 • dekanlıktaki odasında kağıt okurken "bu 50'lik yazmamış" "bunun yazısı kötü 25" mırıltılarıyla kağıtlara çizikler atarken öğrenciler tarafından görüldüğü rivayet edilen, 2 gün içinde 400 küsür sınav kadığıdını not panosuna astırmasıyla efsaneleşmiş, ünlü bir cihangiroğlu.

  dersinden geçme oranının diğer hocalar arasında yarattığı rekabet sonucu, fakülteye * * yök'ten "mezun sayınızdaki peyderpey düşmeye ilişkin.." başlıklı yazı geldiği söylenir..
 • ders kitabini ayniyla vaki gormek isteyen ve kanimca bunu istemekte hakli olan, celal bayar universitesi'nde hukuk derslerine giren yardimci docenttir kendisi. zira hukukta yorum olmaz. gelgelelim insanda azicik tolerans olur be kardesim! bir kelime eksik ya da fazla yazarsaniz 0 (evet, sifir) almaniz kacinilmazdir. sordugu 4 sorunun hicbirini yapmadan 100 alanlar oldugu gibi, sorulari eksiksiz bicimde yanitlayip 0 alanlar da vardir. rekor hizda binlerce* sinav kagidini okur, zira buyuk bir kismi bos olan kagitlari okumak kolaydir herhalde. almanya'ya fakir bir coban olarak gitmemistir. tam tersine varlikli denebilecek bir aileden gelir ve almanya'ya hukuk okumak uzere gitmistir. alkolu* sever, fazlasiyla tuketir. arabasinin plakasi 45*'le baslar*.
 • onu anlatmaya kelimeler yetmez.yaşayan bilir. o bir efsane olarak celal bayar koridorlarında artık.sol kulağı hiç susmayacak..
 • onu unutmak mumkun mudur? bır kere dersıne gırme hatasını yaptım bır kızı nerdeyse parcalıyordu.olayda tabı benım de payım vardı.goz goze geldıgımız anı unutamıyorum.aslında cok komık adamdır.verdıgı ornekler benı cok guldururdu.onun dersınden gecmek ıcın 4 gunumu verdım ve bır kaset doldurdum.o kasetle yattım o kasetle kalktım.herseyı sarkı gıbı ezberlemıstım.tabıykı 72 alarak gectım.ama ısın kotu tarafı dıger grup olsaydım kalacaktım....
 • asil adi celal donat 'tir. biz onu daha cok tosun pasa 'daki "simdide kadinlar araasi yumurtaaa yarisiiiii" repligiyle hatirlamaktayiz. turk sinemasinin tam bir arsivi olmadigi icin oynadigi yuzlerce filmden cok azinin ismi vardir kayitlarda.
 • oynadığı filmler için;

  http://www.sinematurk.com/kisi.php?2789#
hesabın var mı? giriş yap