şükela:  tümü | bugün
  • türk erkekleri, alman erkekleri, ingiliz erkekleri, fransız erkekleri, italyan erkekleri, amerikan erkekleri gibi erkek türlerine ait başlıklar açılmış ve dahi haklarında binlerce kere yardırılmışken, isimlerine başlık dahi açılmamış, adeta yetim bırakılmış erkekler..

erkeklerimiz..

bunların en önemli özelliği yaşlılarından tutun, gençlerine varana kadar aşırı ilgili olmalarıdır.. karşı cinsi biliyor, tanıyor, değer veriyor adamlar..

ha belki de, "ulan götelek, senin ne farkın var?" diyeceksin.. söylemem..

neyse, varlıkları daim olsun..

edit: tekil olarak mevcutmuş bu arkadaşlar; (bkz: arap erkeği)
  • pis ve hımbıl erkeklerdir.

karı koca alışveriş merkezlerinde dolaşanlarından gördüğüm kadarıyla petrol nedeniyle fazla semirmekten olsa gerek hemen hepsi aşırı kilolu erkekler. göt göbek gırla. eşleriyse genelde zayıf oluyor ilginçtir ki.

bodrum'daki suudi prenslerine bakınca da durumları ortada. bir tane fit adam yok içlerinde. şu âna kadar evli olup da zayıf olan bir tane arap erkeği görmedim.

pislikleri ise dünyaca ünlü malum. dün cevahir avm'de, bu sıcakta dar yün eşofman giymiş aşırı kilolu olan bir tanesi, etrafa baka baka sıkışmış penisini ortaya çıkarmaya çalışarak yürüyordu.

bizim öküzlerimiz bize fazla gelirken bir de bunlar da tüy dikmeye geliyor burada.
  • bi kadını beğenince maxallah maxallaaaeah diye sesli sesli geçer bunlar allah kendini nasıl hissediyo çok merak ediyorum böyle durumlarda
  • bunlari nsan sınıfına sokmak çok zor. çok düşündüm biarapla her hangi bir hayvan arasında fiziksel özellikler dışında 7 fark bulmadım. bulana nobel ödülü verilebilir.