şükela:  tümü | bugün
  • maçların heycanını artıran spiker modeli.
  • 90 dakikada hac farizasını yerine getiren bir müminden daha fazla 'ya allah' çekiyorlar.
  • maç sonunda sadakallahü'l azim dememe sebep olan spiker.
  • ota boka heyecanlanan spikerdir. nasıl olduğuna bakmadan bütün gollere eşit derecede sevinir bu adam. gol olsun da onun için, ister defansa çarparak girsin ister fifa yılın golü ödülünü alacak güzellikte olsun hiç fark etmez. o işine bakar ve sevincini yaşar.

eğer taraf tutmadığınız bir maçı anlatıyorsa, goller sizin için anlamını yitiren birer uyarıcıya dönüşebilir. maçlar, bitse de gitsek diyeceğiniz bir merasim olabilir. eğer sizin takım gol atmışsa bir bakmışsınız, kolları şükran babında iki yana açmışsınız ve "ya sahleb ya sahleb*" nidaları atarak gol sevincine ortak olmuşsunuz.
  • sneijder'in juventus'a karda kışta attığı efsane golü anlatan spikerdir. bunun üzerine çıkanı ben henüz görmedim buyrun

[http://www.youtube.com/watch?v=pqcbwlbpjjw http://www.youtube.com/watch?v=pqcbwlbpjjw]
  • top taca çıktığında bile ercan taner'in sergen attı şampiyonluk geldi'sinden daha çok coşan adamların oluşturduğu topluluk. yayını izlemiyor, sadece dinliyorsanız maçın 14-9 falan bittiğini sanabilirsiniz.
  • stream'den izlediğimiz beleş maçları hakkaten maça çeviren iyi bir insandır kendisi.
    çelsi arsenal maçında arsenal orta sahada hazırlık pasları yaparken bile heyecanlı anlatıyo adam. sıkılmıyosun yani.
    tavsiyem ingiliz değil de arap spikerden maç izleyin. ingilizceyi anlasan da tiyatro izler gibi izliyo insan.
  • tevez'in attığı bu golden hasıl olan sevabı yine tevez'e ve geçmiş tüm futbol şehitlerinin ruhlarına gönderiyordur
  • sikik bir maç videosu modası. eğri büğrü sesleriyle maçların anasını sikiyorlar. ancak çok ateşli ve sadece arap spikerle maç izleyen garip bir hayran kitlesi de var ki bu modayı da onlar yarattı zaten internette. avrupalı birçok futbolsever arap spikerlere hasta, elin italyanı bana "arab is best" diyor. ulan neden???