şükela:  tümü | bugün
  • ümmetin hiç oralı olmadığı, üstünü örterek ortak olduğu suçtur.

olay belki anlatıldığı kadar yaygın değil, belki de anlatıldığından da yaygın. üstü örtüldüğü sürece bilinemez.

https://odatv.com/…-tecavuze-ugradi-12071907_m.html
  • ahlâk ve edepten yoksun yetiştirilen "dindar" erkekler ve onların zorlukla baskılamaya çalıştıkları sapkınlıkları, semavi bir dinin hüküm sürdüğü bütün ülkelerde mevcut, ırktan bağımsız. zira semavi din, nedeni biraz gayret ile anlaşılacak bazı yasaklı durumlar içermektedir. yasağı katı biçimde uygulayıp, nedenini güzellikle anlatmadığınız erkek çocuklar, ileride sapkın tabir edilen gizli ve ikincil bir hayatı seçeceklerdir. nedeni basit;

erkek çocukları, toplumsal kurallar ve tabular yönünden aşırı özgür yetişirken (misal: aç oğlum pipini!) semavi din öcüsü gelip sebepsizce bazı şeyleri yasaklayıveriyor! o da kuralına uyduruveriyor, zor mu? değil. allah yanında olmayabilir ama toplum onu sorgulamaz. kolayca saklayabilir. ne kadar müşrikçe, değil mi?

aileler okumaktan aciz, cahil, din ve ilim konusunda gayretsiz ve atalardan miras kalan geleneksel inanç ve dini sürdürmekte ısrarcı. o halde semavi dinlerin hüküm sürdüğü topraklar, bu tarz sapkınlıkların gizlice sürdürüleceği asıl kaynak noktalar olmaya devam edecektir.

ben şaşırmadım habere. tahmin ettiğim bir şeyi teyit etmiş oldum. tanımlamam bu kadar.