şükela:  tümü | bugün
  • rezalet değil, ihanettir.

kanal istanbul projesi henüz başlamamışken, elin iti kalkıp ev ve arsa satışı reklamı yapıyor.
    arsaların nasıl peşkeş çekildiğinin delilidir bu.
    adamlar, yatırım yapmamış. öylesine arazi almamışlar.
    kanal istanbul'u bile bile birileri tarafından altın tepside sunulmuş bu araziler.

bu ihanetin hesabını hepiniz verecekseniz.
    kanal istanbul inadınız, tam da bu yüzden.
    parsel parsel satıp, ranta kurban etmeye çalıştığınız bu ülkeye hesap vereceksiniz.
    haber linki
  • ülkeyi de satın tam olsun.

yazıktır.
  • ne yazık ki bu ülkeye artık dar ağaçlarının kurulması gerektiğinin kanıtıdır, kimse kusura bakmasın. ülke bildiğin parsel parsel servis edilerek satılıyor böylesi ihanetler ancak bunu gerektirir..
  • oralar yapılaşmaya açılacak araplara satılacak.
    olay bu, geçin boğaz mogaz.
    10 yıl önce üç otuz paraya köylülerden araziler kapatıldı zaten. neyin ne olduğu meydanda.
  • (bkz: kanal istanbul arapca tanitim filmi)
    reklam filminde 7.5 milyon kişilik yeni bir şehir oluşturduklarını söylüyorlar. trafik derdi olmayacakmış, dünyanın en yeşil şehri olacakmış.
    eksik olan tek şey, arap kardeşlerimize yeni şehrin altyapısı için korkmamalarını, eski şehirde yaşayanların, eşek gibi çalışarak bunu ödeyeceklerini söylememişler.
    katar şeyhi sağ olsun, varsın onun rahatı bozulmasın, biz onun yerine çalışırız 3-5 yıl.

tarihimizin en büyük toprak satma projesi...
    türkçe anlatım isteyenlere;
    damas
    diğer örnekler;
    taha youssef
    mersat
    islam mall
    icanbuy
  • nasıl yani araplara reklam?
    ben bir çomar olarak, ülkenin bekası için devlet-i ali osmaninin yeniden inşası için yapılıyor sanıyordum bunu. dış güçler, cia, mossad, kgb, dış mihraklar ve onlara maşa tutan cehape zihniyeti buna karşı çıkıyor dediler bize. hatta tapınak şovalyeleri bir tabur gizli cemiyet şovalyesi gönderip iç karışıklık çıkartıp engel olacakmış.
    araplarla ne alaka şimdi?
    off kafamda deli sorular...
  • 45 km toprağın içinden 75 milyar lira masrafla geçmek anlamına gelen, geri dönüşü olmayan bir projeyi daha sonuç bile vermeden yabancılara satma işidir. tarım ve hayvancılığı bitmiş, sanayisi sallanan bir ülkede 75 milyar liraya toprak kazıp kazılan yeri elin adamlarına satmayı savunan insanları anlamak gerçekten güç. gerçi son zamanlarda neyi anlayabildik ki?
  • bak sözde ''bir karış vatan toprağını vermeyiz'' diyen ''milliyetçiler'' bu satışa karşı çıkanları gayri-milli olmakla, vatana ihanet ile suçluyor. vatana ihanetle suçlananlar ise canhıraş bir şekilde çaresizce bu ihanete karşı çıkıyor. bir kez daha söylemek gerekir ki milliyetçilik vatan hainlerinin en sağlam kalesidir.
  • satılabilecek her şeyi sattılar, bir şey kalmayınca da kafalarına göre proje uydurup şimdiden kupon arsaları satıyorlar.

bu satış bitince nadir şah tahtını ve kaşıkçı elmasını da satın da dış borç azalsın , hatta topkapı sarayını komple satın da dolar 4.99'u görsün , malum oy gerek... g.kılları da oy vermeyecek yoksa.

utançtır.