şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türk tarihinde görülmemiş şeylerin yaşandığı bir döneme şahit oluyoruz.
  türk düşmanı araplar için yas ilan edildi. böyle bir şeyi ancak türk olmayıp türk görünmeye çalışanlar yapardı.

  özel istek üzerine bir edit:
  (bkz: kktcyi taniyan musluman ulkeler listesi)
 • akpli ile aynı seviyede olan ırkçı kemalistleri delirten yas.

  filistin işgal altında ve sadece dün 55 kişi katledildi. yas tutmak yetmez. israil ile tüm ilişkiler derhal kesilmelidir.

  bu kendini isveçli sanan salaklar anca bizim ülkemizden çıkıyor. suudiler gibisiniz.
 • ne hikmetse kendi vatandaşı ölünce yas ilan etmeyen ama suudi kralı veya filistinliler ölünce anında yas ilan eden hükümete dikkat çekince ırkçı kemalist oluyorsun.

  diğer ırkları yüceltmek üstünden kendi ırkını aşağılayarak ters ırkçılık yapmak da bizim icadımız olsa gerek.

  edit : şunu da eklemek istiyorum; hümanizmden dem vuranları görüyorum. kusura bakmayın ama hümanizm tüm insanları içine aldığında geçerli bir kavramdır. israil çocuk öldürürken ortalığı ayağa kaldırıyorsan iki gün sonra hamas da rastgele roket atıp çocuk öldürdüğünde ortalığı ayağa kaldırmalısın. demokrasi, adalet, hümanizm gibi kavramlar zulmü gören senken değil, güçlü olan senken dilinden düşmemeli. müslüman alemi önce kendi içerisindeki katliamlara, cuma çıkışı bombalarına bir çeki düzen versin de, sonra diğer düşmanlarını lanetlesin.

  ama yok diyorsanız ki biz cihad ederiz, biz allahın dinini yayacağız. başka adamın da sana ettiği zulmü meşrulaştırmış olursun sadece.
 • zerre umurumda olmayacak yas kararı.

  medeniyeti aşağı çeken varlıklar için yas falan tutamam, en fazla allah rahmet eylesin der geçerim. gerisini devletler düşünsün, kınayacaklar mı kulaklarını mı çekecekler...

  filistinlilerin çoğu bizim şark kurnazı dediğimiz tiptendir, tanıdım ordan biliyorum. binlerce kişiyle gösteri, yürüyüş yapmak ayrı, sınıra elleri dolu sürmek ayrı. bak bizimkiler de gitti istinye'de abd konsolosluğu önünde pankart açtı, gösteri yaptı. gidip de ellerimizde taşlar sopalarla abd binasına saldırmadık değil mi?
 • (bkz: insanlar için yas ilan etmek)

  savaş ortamında doğup büyüyen filistinli arap çocuklarının da ölmeden önce tek düşüncesi türk düşmanlığıydı zaten.

  türk olarak değil insan olarak üzülmeyi deneyin belki başarırsınız
 • neymiş efenim israille ilişkiler kesilmeliymiş. hı hı tabi, kolaları da sokağa dökelim mi? yalnız fabrikayı kimlerin açtığına dikkat edin de sıkıntı olmasın.

  kendi ülkende ölen insanlar çin yas ilan etmeyip gidip filistine yas ilan etmek ....

  o değil de pkk ilk kurulduğunda onları eğitenler fkö değil miydi ya ?
 • araplaştırılıp asimile edilmiş türkler için son derece doğal olan durum. türkiye'nin adı dışında hiçbir yerinde türklük kalmadı. o aşağıladığınız araplara ülkeyi kaybettiniz.

  bu ülke ne şehitler verdide sorumlusu olan adam nikah törenlerinde şahit diye pişmiş kelle gibi sırıtıyordu.
 • meseleye arap değil de insan olarak bakmayanların düşüncesidir. gerçi bu ülkede kendi insanı için ulusal yas da ilan edilmiyor. sen de haklısın. ama ölen sen, akraban olmadığı için sırf milliyeti, elinden olmayan bir sebepten dolayı o coğrafyada doğmuş olması ölmesi gerektiği veya öldüğü zaman umursanmaması gerektiği anlamına gelmez.
 • cumhurbaşkanı yahudi cesaret madalyası almış bir ülkede görülmüştür.

  halk ise israil müslümanlara zulmediyor diye ağlar.