şükela:  tümü | bugün
 • yakın zamanda gerçekleşecek hadise. parası olan arapların bir çoğu kurak topraklarda parayı vurup, istanbul ve benzeri yerlerden ev almaya başladılar. küresel ısınma sonrası çölde yaşayamayacak olanlar türkiye'yi işgal edecektir. ırkçılık yapmıyorum, sadece ben de finlandiya tarafına falan gitmek istiyorum. onlar da bizi almamı aralarına?

  ek: dünyada 40 yıl yetecek kadar petrol stoğu vardır. 40 yıl sonra bu araplar ne bok yiyecek onu bilmiyorum.
 • son bir yılda yaşananlar; ülkenin evlatları, donanımlı askerleri binbaşıları, yarbayları yüzbaşıları, subayları, gençleri güneydoğu'da toprağa düşerken, ülkenin kendi vatandaşları gün be gün yoksulluğa itilirken, arap ülkelerinden gelen bu çöl bedevileri, kıyı ege ve akdeniz de dahil olmak üzere, her yerde on binlerce gayrimenkul alıp ülkemizin tadını çıkarıyor. ülkemize yerleşiyor, vatandaşı oluyor.

  kısacası anadolu toprakları araplara açılıyor.

  özellikle son zamanlarda kıyı ege'de rus ve ingiliz yerleşimcilerin terör korkusuyla satıp gittikleri evleri araplar almaya başlamış.

  artık türkiye bir arap yurdu. ülkeyi kanlarımızla biz kurduk, hala da biz koruyoruz ama bundan sonra bize düşecek olan arapların güven ve huzur içinde yaşamalarını sağlamak bu topraklarda. biz ölürken, arıtk türkiye'nin tadını onlar çıkaracak.

  efendilerimiz oluyorlar yavaş yavaş. bizler ise köleleri.

  göreceksiniz..

  karadeniz'de fındık ve çay tarlalarını da aldıklarını söylemiş miydim?

  edit: alın size bir kaç adet, durumun vahametini belirten moral bozmalı resimler;

  http://i.hizliresim.com/l10n2q.png
  http://i.hizliresim.com/b2rlxl.png
  http://i.hizliresim.com/7vvrml.png
  http://i.hizliresim.com/819pmw.png
  http://i.hizliresim.com/aj0byq.png
  http://i.hizliresim.com/go4mln.png
  http://i.hizliresim.com/mjpqpk.png
  http://i.hizliresim.com/r9mp9m.png
 • rusların kaçışı ile ege ve akdenizdeki yazlıkların yüzde 70' e yakınını ruslardan satın almışlardır.
 • aslında işgal değil, türklerin araplara toplu halde gayrımenkul satmasıdır. işgal para vermeden arsalara çöküp gecekondu yaparak, ya da tankla tüfekle olur. aç gözlü mal sahibi türklerin parayı her verene bedevi, medeni ayırmadan tarlayı tapanı satması işgal değil gayrımenkul alışverişidir. alan razı, satan razı, kimse kimsenin kafasına silah dayayıp zorla almıyor sonuçta. serbest piyasa ekonomisi bu. bizim türkler almanya'da, ingitere'de mal mül alıp dükkan açınca işgal olmuyor, finlandiya'da allahın siktir ettiği kasabalara bile kebapçı dükkanı açınca işgal olmuyor da arap türkiye'de parasını bastırıp ev, arsa, tarla alınca neden işgal oluyor?

  arabın yaptığı işgalse o zaman türkler her yerde dükkan açıyor, türk işgali vs. diyen avrupalıya da faşist, ırkçı demeyeceksiniz. globalleşme dediğimiz şey budur, türk gider amerika'da şirket kurar, ev arsa alır, almanya'da her köşe başına dönerci açar, arap gelir türkiye'de yazlık alır, amerikalı expat dubai'de mal mülk alır.
 • buna normal diyen genişlemişleri de gördük.

  ulan, bugün istanbul kayaşehir'in %90'ı arap... sen ne anlatıyorsun tırrek!
 • bir avrupa'nın işgali değildir.
 • özal zamanı da böyleydi, sonra bi yok oldular şimdi yine karınca gibi dolanıyolar.