şükela:  tümü | bugün
  • game of thrones başlasa da podcastlerini dinlesek diye beklediğimiz, belki diziden daha çok bağımlılık yapan (şaka şaka got'tan daha fazla bağımlı olmadım hiçbir şeye!) ekranella yazarıdır kendisi. nba hakkında da kalem oynatır, edecek kelamı vardır.
  • bu sezonki mvp yarışını müstehcen olmayarak nasıl anlatırızın cevabını vermiş
    http://muhabirinkosesi.com/bu-bir-mvp-yazisidir/
    (bkz: bu bir pipo değildir)
  • eğlenceli bir adam severek dinliyoruz
  • yanına aldığı daha bilgisiz 2 kardeş ölümü, bu zat sıtmayı temsil ediyor herhalde. 1-2 videolarını izledim, basketbol aşkımı öldürdüler. ayrıca ciddi bir kaan kural taklidi olduğu iddiası halisünasyon değildir.
  • sezon öncesi değerlendirmelerinde tüm takımları birinci sıraya koymadığı için ve tüm oyunculara 99 vermediği için eleştirilen basketbol yorumcusu. kaan kural bu ülkede başarılı tek nba yorumcusu olduğu için kendisine benzetilmesini ben normal buldum.
  • 'kaan kural taklitçisi' yorumlarına katılmıyorum. sevgili hiçbir şeyi beğenmeyen ekşisözlük ahalisi, yine işini yapmış durumda.

türkiye'de muadili olmayan, insanların ilgisini çekebilecek bir iş yapıyor şimdilerde ekibiyle. aha link de burada: http://www.mynet.com/…nlari-nasil-olur-vid-3414821/

bilirkişi gibi değil, basketbolsever gibi yorumluyor bu adam basketbolu. işi ilgi çekici hale getirmek için 30 saniyede kaliteli espri de yapar, üçgen hücumun niçin çalışmadığını da anlatır. he tabi "hağkem daha bitirmedi" yorumlarından silkinemediyseniz, bilemem.

tanım: piyasadaki çoğu basketbol yorumcusundan daha iyi yorum yeteneği ve basketbol bilgisine sahip kişi.
  • bana bir parça santra dönemindeki ahmet çakar'ı bir parça da birkaç yıldır görüşemediğim bir arkadaşımla yaptığım ve deli gibi özlediğim derek fisher geyiklerimizi hatırlatıyor. yanındaki arkadaşları da gürcan bilgiç ve ersin düzen tadında. bilgi hususunda çok matah değiller ama bahsi geçen arkadaşın verimliliğini arttırmak konusunda kuşkusuz doğru parçalar.

sonuç olarak yaptıkları işi sevdim. bununla birlikte şahan'ın ilk tv8 zamanlarına benzer, dozunda bir amatörlükleri var. şayet profesyonelleşme adı altında bu amatör ruhu kaybetmezlerse toplu taşımada geçirdiğimiz zamanları dolduracak gayet eğlenceli bir program kazandırmış olurlar biz derek fisher ve scott pollard hayranlarına.
  • sezon başlamadan önce tam 30 takım yorumladılar ve tamı tamına 30x5 = 150 kişiye rating verdiler. tabii ki tutarsızlıklar olucak. bu adamlar makina değiller. ben izlerken keyif alıyo muyum ? alıyorum. bir şeyler öğrendiğimi hissediyor muyum ? hissediyorum.ben aras bayram'ı seviyorum hem de göbeğiyle beraber. allah yollarını açık etsin ve daha çok bizimle beraber olsunlar. eminim burayı okuyorlardır. o yüzden teşekkürlerimi iletiyorum reise

- zach lavine...
  • iyi bir nba yorumcusu olmanın bence 4 altın kuralı var. bilgi, hitabet, tarafsız yorumlama ve göbek. kendisinde bu dördü de mevcut. 4 evetle uğurluyoruz yolu açık olsun.
  • ne oldu bu cocuk ya, saat farkı diye bir program yapıyorlardı bir aydır ses yok.

tespitimi de yapayım, biraz geyiği azaltırsa nba yorumculuğu konusunda ciddi olarak yetenekli olduğunu düşünüyorum.kaan kural'a benzetilmesi de doğal olabilir şu ülke sathında bu işin duayeni, bir şekilde etkilemesi normal ama taklit düzeyinde değil buradaki benzerlik.