• (bkz: çukur)
  • paris-istanbul seferini yapan uçakta business class bölümünde yolculuk yaparken uykusu olduğu ve business classta istediği gibi seyahat edebileceği gerekçesi ile çıplak ayaklarını öndeki koltuğun başına uzatıp yolcular ile tartışmış ve tepkilerin artması üzerine toparlanmak zorunda kalmıştır.
    şu entryden 3-5 ay önce ne kadar mütevazi bir insan olduğu yazılan bir insan evladı nasıl bu hale gelebiliyor.
    nasıl birşey ulan bu şöhret.

haber linki
  • toplum içerisindeki görgüsüzlüğü ile çapını bir kez daha belli etmiş türkiye ünlüsü. tamam anladık, bravo, business class uçabiliyor da içindeki ezik varoşu ne zaman eğitecek, ne zaman toplumsal hayatta yaşamanın kurallarını öğrenecek? ama bebeğim ünlü, öğrenmesine gerek yok ki...

http://www.hurriyet.com.tr/…alde-yakalandi-40600254

amerika'da olsa people of wallmart olurdu. o kadar vahim durumu.

http://www.peopleofwalmart.com/
  • business vurgusu gereksiz.

uçak, otobüs, tren, vapur, tramvay vs. toplu taşıma araçlarının tümünde öküzlüktür.

(bkz: ünlüyüm o halde istediği yaparım)
  • bildigim kadarıyla oyunculuk vs bahanesiyle itü'yü bitiremeyen sonradan görmenin tekinin hırtlığıdır. aynen devam, gören de paris'te neymar'la 90 dk maç yaptı da yoruldu ayakları dinlendiriyor sanır. kusura bakma kardeş, eğitim cehaleti alır da, bazı şeyler baki kalıyor.
  • kim ne derse desin kendisi türkiye'deki en iyi genç erkek oyuncudur. (bkz: içerde)
  • iyi oyuncudur; fakat gereğinden fazla mimik kullandığı için sanki madde kullanmış da sahneyi öyle çekmiş gibi bir izlenim yaratır bende hep. biraz mimiği azalt,sağlığına zararlı evlâdım * .şaka maka "yaşayarak oynuyor resmen" dedirtmek için bu kadar kasmasa, yüzü garip şekillere girmese (hele ki sinirli olduğu bir sahnede), kısacası rol kesmenin bokunu çıkarmasa evet iyi oyuncudur.
  • öyle bir geçer zaman ki, içerde şimdi de çukur. bu adam hep aynı rollerde oynuyor. mete'den bir farkı yok, yalnızca yaşı büyüdü.
  • çok ama çok kötü bir oyuncu...

gördüğüm an kanalı değiştiriyorum...
  • çukur dizisinde de görüleceği üzere esas oğlan olamayacak kişi. diziyi özet izledim sayılır ve bu arkadaşı çıkarıp yerine kenan imirzalıoğlu gibi kemik yapısı belirgin, uzun boylu, erkeksi biri konsa ciddi efsane olabilecek bir dizi. çünkü aras bulut, yamaç karakteri için maalesef fazla yumuşak yüzlü gözüküyor. godfather'daki michael corleone dönüşümünü göremedik.
    dizi sadece vartolu diye bir karakter tarafından domine ediliyor. vartolu resmen her sahnede çok üst düzey bir performans sergiliyor.
hesabın var mı? giriş yap