şükela:  tümü | bugün
1656 entry daha
 • harika bir oluşum.

  müşterilerine bol bol spor yaptıran, küfür dağarcığını geliştirerek katarsis sağlayan başka bir kargo şirketi tanımadım.

  hizmetleriyle ilgili güzel sözlere ve altına atılan imzalara güleryüzle ve alçakgönüllü bir şekilde yaklaşması ise şahane bir detay.

  verilen parayı sonuna kadar hakkediyorlar. sanırım bana kargoyu yollayan ppd'nin edirne subeligini kendileri temsil ediyor. ppd'nin haberi olmamasına rağmen bu cesaretleri inanılmaz. sonucta gayrıresmi bir şirket mazallah ceza yer, sevenlerini üzer.

  not: o. cocuklari imzasini atan çok değer verdiğiniz bir müşteri.

  ekleme: arkamdan niye beddua ettiniz lan? dolmuşta kargoyu unuttum, tütüncüme girene kadar fark etmedim. sag olsun o hatirlatti, sener sen kosusuyla durağa gittim. beyaz dolmuşlu bi amca merkeze goturdu de buldum. uzerine cay ismarlardi, 45 dakika da hukumete gomduk. elli kuruşa aras kargonun yapamadığını yapti. helal olsun.
 • çalışan bir kişileri dahi olmadığını düşündüğüm kargo şirketi. hatta web sitelerinin bile tesadüfen ve kendiliğinden oluştuğunu düşünmekteyim.

  ister 444'lü numaradan, ister internet sitelerindeki "canlı" destekten ve hatta isterseniz kargonuzun geleceği şubeyi arayın yine de ulaşamayacaksınız.

  4 iş gününde "gelemeyen" (çünkü sanıyorum bu şirkette kargolar kendi kendine, tesadüfen teslim oluyor.) kargodan hiç bahsetmiyorum bile...
 • pazar günü verdiğim sipariş 11'inde bu kargo şirketine verilmiş. hala hareket yok. kayseriden-afyon'a ptt kargo ile 24 saat bile sürmeden gelen kargom , ankaradan afyona 3 gündür gelmedi. siteleri saçma sapan zaten. telefonları acmiyorlar, hiçbir hareket yok. rezalet.
458 entry daha