1860 entry daha
  • 8 gündür bir sözleşmeyi istanbul içinden istanbul içine teslim edememiş kargo şirketi.

gönderdiğim şubeden arattım, varması gereken şubede bekliyor dediler. çok yoğunlarmış, şirketten biri gelip alabilir miymiş, yoksa pazartesiye kalırmış. pazartesi tamam dedim. bugün salı ve yok.

bugün şikayetvar'a yazdım. müşteri hizmetleri hemen dönüş yaptı, sevindim. verilen adreste şirket yok demiş şube. üç senedir çalıştığım büyük bir şirket ve epey de ünlü bir yerde. neyse yalan malan ilgileneceğiz dendi.

bu konuşmanın üstünden koca bir gün geçti ve kargo takipte hiçbir hareket yok. sayelerinde bu ay almam gereken ödememi gecikmeli alacağım herhalde. kaybetseler tekrar gönderecektim. 9. güne girerken hala elim kolum bağlı bekliyorum.

edit: avukat kardeşim kargoda önemli bir evrak olduğu için direkt hakem heyetine dilekçe yazmamı söyledi.

edit 2: 10. günde, onlardan umudu kesip kullandığım başka kargo şirketiyle aynı anda gelerek şirketi dokümana boğmuşlardır. olan fotokopi ve kargo parası veren bana olmuştur.
  • ne zaman iş yapsam sorun yaşadığım firma. henüz evden teslim alamadım hiçbir kargomu. yarın gelmesi gereken kargomda sorun yaşamam umarım.
2689 entry daha
hesabın var mı? giriş yap