şükela:  tümü | bugün soru sor
2597 entry daha
  • gönderim için dün sabah aradılar. öğleden sonra teslim edileceği söylendi. öğleden sonra gelmedi. bu sabah aynı binadaki diğer arkadaşa aynı yerden aldığımız siparişi teslim ettiler. benimkini getirmediler. telefonla şubelere zaten ulaşılmıyor, böyle rezalet olmaz. gerçekten ülkenin en kötü kargo firması.
  • pasaportumu 24 saatte teslim vaadiyle alıp üstüne kargomu kaybeden bu sebeple yurtdışındaki konferansımı kaçırmama sebep olan sikindirik kargo şirketi. müşteri hizmetlerine 25 dkda ancak bağlanıyor. kargomu nerede olduğunu bilen bi adamı yok. resmen karambole çalışıyorlar. beni çok pis mağdur ettiler. bütün kalbimle niyet ediyorum allah inşallah belalarını verir ya. klasik türkiyenin boktan şirketi. sikikler!
  • iletişim merkezi, çalışanları, işleyiş sistemi, güvenilirlik seviyesi rezalet olan sözde kargo şirketi. müşteri hizmetlerine yarım saatte bağlanıp hiçbir sorununuzu çözemezsiniz. alacağım ürün eğer aras kargo ile gelecekse fazladan para verir başka satıcıdan başka kargo şirketi aracılığıyla alırım.
6 entry daha