şükela:  tümü | bugün
  • evet arkadaşlar,
    burdan yaşamış olduğum magduriyeti anlatmak için yazıyorum.
    yaşamış olduğumuz sıkıntılı kargonun kargo takip numarası ile başlıyorum.
    mağduriyeti yaşatan şube tuzla tersane subesi.
    337961180... takip numarası bu.(burasını gizliyorum)
    çocuğumun doğum günü için babannesi ve dedesi bir kargo paketi hazırlamışlar ve 8 mayis tarihinde kargoyu göndermişler. arada biz de internetten aras kargonun getirdiği ürünleri aldık ama bir türlü bu kargo elimize geçmedi.
    öncelikle pandemi olması sebebiyle kargo firmasını çok da sık boğaz etmedik etmek istemedik.
    gelir diye arada bir kargo takibini yapıyorum. en son11 mayis tarihi ile kayıtlara geçen kargo, orhanlı şubeden bir türlü çıkmadığını farkettim.
    18 mayıs gibi eşimi arayarak kargomuzun halen teslim edilmediğini, kargomuzun gelip gelmediğini sordular.
    acaba dedik kargo kayboldu mu.
    görevli kişi kargoyu bulamadıklarını söylese de, daha sonra donus yapacagini aktararak kargoyu bulduklarini kaegonun suan tuzla subede olduğunu söylüyor.
    tabi bu arada biz kargo takiplerini yapmadık, bak ordaymis gelir işte diyerek. sonradan yaptığım kontrollerde 18 mayıs tarihi için firma kapalı olduğu için kargo teslim edilmedi notu düşülmüş. bu arada eşim 20 yaş altı çocuktan dolayı kendisi de karantina altında yaşıyor.
    20 mayıs tarihi için toplumsal olaylar nedeniyle kargo teslim edilemedi notu düşülmüş.
    son olarak da 23 mayıs bugün tarihi ile alici kargoyu teslim almadığı için teslim edilemedi notu düşülmüş.
    ulan salaklar bugün karantina var.
    1. o kargo eve teslim kargodur.
    2. bugun karantina var.
    3. kargo eşimin adına ben hep işteyim. eşim de evde karantinada. o götünüzü kaldırıp geleceksiniz. arti arayacaksınız.
    kaybettiklerini düşündüğüm kargomuz ile oldukça bir tartışma yaşadık.
    turkiyede üç beş kargo firmasından biri olan bu firmaya kalıyoruz.
    bu arada ben de sizin aras kargodan sonrasını okumadiginizi biliyorum.

20 mayıs notunda toplumsal olay sebebi, bahanelerde artık zirve olsa gerek
  • tuzla tershanesi şubesi diye okuyunca gemi sipariş etti sandım.

haklı olaydır.
  • geçmiş olsun.