şükela:  tümü | bugün
  • efenim olay aras kargo balıkesir kurtdereli şubede geçmekte.. bir kargo bekliyorum ev ve iş yerime isteyemedigim için şube teslim istedim..gönderen taraf biraz yaşını almış takip no falan anlamaz gönderdim ben senin kargonu dedi cuma kargo yola çıkmış maalesef ki anlaşmaları aras kargo.. fakat şubeye zırt pırt gitme imkanım yok.. dedim en iyisi telefon açayım günlerden salıydı 10 15 defa aradım.açan olmadı.çarşamba oldu kargonun geldiğine dair ne bir sms ne bir telefon..yine arıyorum belki abartmıyorum 30 defa aradım.telefon iki defa caliyor bir tıkırtı sesi hop kapanıyor anladimki bilerek ve isteyerek telefonlar devre dışı bırakılmış.. internetten baktım balıkesir bölge müdürlüğü diye öyle bir birim yok düşündüm bursa bölge müdürlüğünü arayayım belki kurtdereli şube müdürünün falan telefonunu verirler kargomu sorarım bulduğum her iki numara da telefonu açmadı..dedim müşteri hizmetlerini arayayım belki onlar bir numara verir orayı ararim ya da onlar ulaşır benim adıma sorar.. müşteri hizmetleri ne bir numara veriyor ne de benim adına ulaşıp soruyor üstelik bana kargonuz gelmemis diyor.ben ancak şikayet talebi alırım diyor ee dedim al o zaman da şu müdürü biraz dürtsünler belki aklı başına gelir telefonları falan düzeltir birileri bakar..müşteri hizmetleri ayrıca şube size dönüp bilgilendirme yapacak dedi ama saat beş oldu hiç bir hareket yok. sonra bir de facebook aras kargo resmi hesabından yazayım dedim.durumu anlattım yarim saat sonra genel merkezden biri aradı yine durumu izah ettim.kargonuz şubede dedi ben talimat yazıyorum bir gün daha bekleyecek dedi.neyse ertesi gün gittim şubeye kargo mu istedim. dediler senin adına bir kargo yok. nasıl yok? yok diyorlar biraz sonra demezlermi git genel merkezle görüş kargonu oradan al senin kargon yok.. ben şikayet ettiğim için kargo mu vermiyorlar bana.. ama adamlar o kadar rahat ki tavırları görmeniz lazım.. ben durumu anlatıyorum kargo geldiğine dair ne bir sms ne bir telefon yok arıyorum açmıyorsunuz diyorum..telefonları niye açmıyorsunuz diye defalarca sordum inanın hiç biri tenezzül edip cevap vermedi( bunla ilgili elimde görüntü kayıtları da var ayrıca) dalga geçer gibi verilen cevaplar her gün gelip buraya kargonu sormak zorundasın vs.. sonra çalışanlar beni yok sayıp işlerine bakmaya başladı bunun üzerine ısrarla ve kararlılıkla kargomu istemeye devam edince ortam gerildi sonra biraz daha sıkıştırınca biz senin kargonu 12 'de gönderdik dediler yav öyle saçmalık mı olur diyorum genel merkezin talimatı var benim kargomu gönderemezsiniz bu yaptığınız suç diyorum senin kargon gitti diyorlar sonunda monako prensi olup günlerdir ulaşılamayan şube müdürümüz yan odadan ortama teşrif etti yine ayni teraneler kargonu gönderdik gerisine karışmayız genel merkezden alırsın vs ısrar etmeye devam edince bu sefer çık git burdan demeye başladılar arkadaşım çıkmayacağım bana kargomu vermek zorundasın suç işliyorsun diyorum iş artık çıkmaza girdi tartışma iyice şiddetlendi müdür demeye bin şahit zat bağırıp durmaya başladı.yav düşünsenize adamlar sanki çete olmuşlar kargoma el koymuşlar.neyse en sonunda müdür beyimiz verin şunun kargosunu gitsin diye ferman buyurunca göndedik denilen kargo birden ortaya çıktı.. yani arkadaşlar bakkal dükkanı bile daha profesyonel yönetiliyor buna eminim..
  • kargoyla yetinmeyip, enter tuşuna da el koymuşlar anlaşılan.
  • (bkz: wall of text)
  • net şerefsizliktir. rezalet puanım 10/10.
  • aras kargonun bilmem kaçıncı rezaleti. artık birilerinin bu konuya el atması lazım
  • paragraf kullanmayı öğrenirsen ben de hikayeni okurum ama şu halde yazı yazmayı yeni öğrenen çocuk gibisin.
  • paragraf ve satır başı nedir ne işe yayar- giriş 101
  • arkadaşlar yıl olmuş 2019 hala böyle primatvari yöntemlere mi başvuruyorsunuz :) güvercin yok mu sizin oralarda bağlayın ayağına gönderin gitsin, kafam daha rahat böyle. fakat çok ağır yükleme yapmayın yolda düşüp yem olabiliyor :(

gitti hüsommm ( nuri sağlam, necati yasta, muharrem durumdan rahatsız)

edit: sayın dostlar düşünüyorum da aras kargo kuşlarımı avlıyor olabilir, nereye müracaat etmek gerek? bi de kuşlarım kendilerini nasıl savunabilir teçhizat falan?
  • geçen aras kargo ile kargo yollayacaktık kurye talep ettik 3 günde geldi. demek ki il fark etmiyor her yerde aynı bu firma.
  • oha. hayır sonunda kargoyu vermeseler, adamlar kargoyu göndermiştir diye belki müşteriyi kabahatli bulacakken sonda kargonun şubede çıkması ile gerçekten şaşırdıgim 10/10'luk rezalet..

keşke savciliga nitelikli dolandırıcılıktan ve hirsizliktan dolayı suç duyurusunda bulunulsaydi.

aras kargo'nun mutlaka açıklama yapmasını bekliyorum..