şükela:  tümü | bugün
  • "12.30 - 13.30 arası öğle tatilindeyiz.. sonra arayın" diyerek yüzünüze kapatan firmamsı..

bundan sonra öğlenleri arayıp rahatsız etmeyin ayıp oluyor!!!
  • ivr'a koydukları kadın sedat peker gibi konuşmaktadır.
  • iş bankası'ndan talep ettiğim kredi kartını çeşitli yalanlar uydurmak suretiyle yaklaşık 10 gündür tarafıma ulaştıramayan firma. 1 haftadır her aradığımda "normal şartlarda bugün ulaşacaktı, aa tüh neyse yarın ulaşacak beyefendi" diyorlar, o şartlar bir türlü normalleşemiyor.

aman uzak durun. kredi kartı filan talep edecek olursanız gidin şubeden kendiniz alın.
  • yapi kredi kartimi 8. is gununde halen elime ulastiramamis sacma sapan kurye.kurye denen sey ayni gun icinde getirir, bunlar 22 eylulden beri getiremediler. her aradigimda en gec yarin elinizde yalani, yapi krediye de sikayet ettim fakat degisen hic bir sey yok.allah ellerine dusurmesin kimseyi.
  • barkod numarası taleb ederek kargonun nerede oldugunu söylemesi gereken firma müşteri temsilcisine bağliyorum diyerek , dakikalarca diğer müşterilerimizle görüşüyoruz bik, bik diyen bilgi vermekte kaplumbağa hızında olan kurumsal firma.
  • çok pardon ama gerizekalı, sorumsuz bir firma. bunun kargosu da pek farklı değil ama bu başka birşey. anladığım kadarıyla çalışanlarında iq seviyesi 50 dolaylarında başka türlü ing bank basvurumu ulaştırmaları 1 ay sürmezdi diye düşünüyorum.
    efendim bunlar bana bir hesap sözleşmesi ulaştıracak, geçen ay çarşamba günü iş yerime gelmişler aksilik bu ya ben de o gün orada değildim. elemana şubeye bırakmasını ertesi gün uğrayacağımı söyledim. kapattık telefonu. kapatmaz olaydım! ertesi gün arıyorum açmıyor müşteri hizmetlerine ulaşmak 20dk sürüyor bekliyorum adresime yönlendirdiğini söylüyor, adresi soruyorum iş adresim sorun yok. günler, haftalar geçti. bak haftalar diyorum ya. bu süre zarfında telefonuma kuryeniz bilmem ne numarasıyla 2 gün içinde yola çıkacaktır mesajları geliyor. 2 gün sonra arıyorum tekrar adres teyiti yapıyorum yine mesaj geliyor ve bu kısır döngü başa dönüyor.
    şikayetvar üzerinden sesimi yetkililere duyurmayı başardım. sonuç kuru bir özür. yarın şube müdürü kendi getirip teslim edecekmiş. üzerine basa basa şube müdürü dediklerine göre makam aracıyla gelecek galiba.
    1 ay oldu yazar kardeşim ve hesabım açılamadı. bir iş nasıl yapılmaz bizlere gösteren firmadır kendileri. tebrik ediyorum.