şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: marshmallow deneyi) ile meshur olan ufaklık

instagram hesabi

deney videosu
  • sanırım hayatımda gördüğüm en sevimsiz çocuk. tek temennim umarım popüler olmaz. her gördüğümde yastığı yumrukluyorum ki bu daha hiçbir videosunu izlememiş halim.
  • başlık neden açılır? bu başlığın açılmasının sebebi nedir gibi konuları düşündürmeye vesilen olan bir başlıktır. umarım sahibi amacına ulaşamaz.
  • (bkz: louie)
  • dünyanın en minik yakışıklı beyi. kendisini gördüğümden beri erkek çocuk istiyorum, erkek çocuklarından nefret ederim normalde. yanaklarını ısırasım geldii!
  • ebeveynlerinin araç olarak kullandığı çocuklardan yalnızca biri.
  • (bkz: itici)
  • sevimli ve akıllı bir oğlan çocuğudur. kurabiye videosunda gösterdiği sabrı ve dürüstlüğü takdire şayandır.

bu arada küçücük çocuk hakkında girilen olumsuz entrylerinize hayret ediyorum. bu kadar çirkinleşebilmenize neden olacak ne yaşamış olabilirsiniz sahi? bu çocuk söylediklerinizi anlayabilse ve cevap verebilseydi sadece yazık derdi heralde. sizin kadar acımasız olamazdı.

ayrıca ailesinde de bir sorun göremiyorum. günümüzde bütün hayatlarını sosyal medyada saçma sapan yaşayan o kadar insan varken çocuklarının sevimli hallerini suistimal etmeden bizimle paylaşan bu insanlara sorunlu denilemez. bu bir tercihtir ve bizlere hakaret değil sadece eleştiri hakkı doğurur.

not: aras beye öpücükler, sevgiler.
  • 2.5 yaşında, tatli bir konuşması olan, sarisin, mavi gozlu, tontik yanakli bir cocuk. ınstagramda takipcisi sayisi 300 binlere dayanmis.

yani neyini sevimsiz buldunuz cidden anlamıyorum. 2.5 yaşında pırıl pırıl bakan, gozlerinin ici gulen cocugu da sevimsiz bulup histeri krizlerini giriyorsaniz bu hayat, bu memnuniyetsizlikle size de etrafınizdakilere de zehir olur.
  • bu aralar sineklerle başı dertte olan dünya tatlısı velet :)
    ve dediği gibi “tadı çok tatlı” güzelim çocuk.
    bu videosunda babasına “bakın beyfendi” diye hitap etmesiyle de gönlümü çalmış bir ufaklıktır kendisi, böyle çocuklar saatlerce konuşsa bıkmadan dinlerim <3