şükela:  tümü | bugün
  • kapitalizm ve onun arkaik kültürünün acımasız sonucu bizi ait olduğumuz açık arazilerden kopararak bir kayanın bir çalının dibine sıçmak doğallığından alıp 500 ml suyun içine kapalı ortamda sıçma iğrençliğe mecbur bıraktı.
    dağda sıçan insanın anüsünden süzülüp taşaklarda ikiye ayrılıp penis üzerinden göbeği yalayan rüzgarın ferahlığı ve şuan götümü biri görüyor olabilirin verdiği teşhirci hazzın keyfi bunları yaşayamıyorum yaşayamıyorsun.
  • sözlüğün içine sıçarak bu özlemini gideren yazar hezeyanı.
  • her gün yapılan bir eylemdir.

nesini özlüyorsun merak ediyorum

resim
  • bazı zavallı kayıp ruhlar sözlüğün kalitesinden bahsetmiş. alt metini okumayı beceremiyor ama ahkam kesiyor. bu kısa makalede şiirsel ve betimleyici bir dille dinselleşmiş burjuva iktidarı üzerinden toplum eleştirisi yapılmakta. insan ibrani ahlak anlayışından sıyrılmalı.
  • 1 haftadır yaptığımdır. tatildeyim, dağ başındayım, kimsecikler yok. nerede gelirse oraya yapıyorum. oohhh!
    ben küçükken içinde küçük kurtçuklar olurdu. hormonlu olduğumuzdan artık yoklar.
    dere kenarındaysam üzerini taşla örtüyorum. ormandaysam yaprakla filan.
    anlatılmaz, yaşanır ulan!
    yapın. yaparken de düşünün!.. bu kadar basitiz lan biz!
    taptığınız o insan da bunu yapıyor, o zaman tapmaya değmez!
  • bir meşe ağacının altında sıçmak.
    sonrasında etrafta yaprak bulamamak çalı çırpı yolup kıçı silmek. yolunan otun ısırgan otu çıkması.

(bkz: anlayamazsınız)

tedbirsiz sıçmaya giden domala domala taş ararmış diye boşuna söylemiyorlar
  • araba sormuşlar "tuvalet neredeydi acaba" diye "külli sahra" demiş.
    tanım: boru sesi.