• yukarıdaki performans videosuna dayanarak söylüyorum. dribling yetenei dışında gözüme başka bir özelliği çarpmadı. final paslarını vermekte oldukça yetersiz, oyun görüşü sınırlı, stochtan fazlası olabileceğine pek ihtimal vermiyorum.
  • 25 şub 1995 isveç falun doğumlu mücadeleci ve yetenekli kosovalı sağ kanat oyuncusu.*
  • sezon sonu sözleşmesi biticek olan kosovalı sol kanat, hollanda basınına fenerbahçenin kendisiyle ilgilendiğini açıklamış ve olumlu düşündüğünü eklemiştir.
  • adana demirsporun yeni transferi. inşallah avrupa'da ve ligde güzel işlere imza atar
  • heerenveen'in bu sezon* yaklaşık 2 milyon euro bedelle ıf elfsborg'den transfer ettiği kosova'lı kanat hücum oyuncusu. ilk 9 hafta 5 gollük performansıyla dikkat çekiyor. bu performansı devam etmesi durumunda heerenveen'in kendisinden güzel ekmek yiyecek gibi gözüküyor.
  • rodrigues gidecekse yerine mutlaka görmek istediğim futbolcu.

https://www.youtube.com/watch?v=huk0xs-k0qs
  • turkiyeye transfer soylentilerinin ardindan ilk defa dun aksam kosova bulgaristan milli macinda izleme sansi elde ettim. ve gercekten cok begendim.

oyunu yonlendirmesi, topla olan iliskisi, attigi gol hepsi gercekten yeteneklerini acikca belirten cinstendi.

2018/2019 sezonunun ilk yarisinda hollandada 17 macta 3 gol 11 asist yapmis, daha sonra gittigi fransa liginde de ikinci yari itibariyle 7 macta 2 gol 3 asist ile skora etki etmis.

gercekten kacan balik buyuk olmus. balkanlardaki oyuncularin hem yapi hem mentalite olarak bizim ulkemize uyacagi bu kadar asikarken, ayrica ayni milletin oyunculari hollanda, isvicre, ve en onemlisi italya liginde bu kadar basariliyken, bizde hakettigi yerleri bulamamalari ilginc.

halbuki 80lerin ve 90larin en populer yabancilariydi bir zamanlar.
  • fenerbahçe'nin ardından galatasaray ile de adı anılmaya başlanan kanat oyuncusu. galatasaray sezon sonu serbest kalacak zeneli için kulübüne 2.5 milyon örro teklif edecekmiş. videolarından izlediğim kadarıyla edin visca'yı andıran bir tarzı var. uyum yakalayacağı takımda can yakabilir.
hesabın var mı? giriş yap