• tubitak'in dergi aboneligi icin kayit oldugum, sifremi degistirmeye izin vermeyen sistem. saniyorum sifre degisikligi icin bir adet vesikalik fotograf ve nufus cuzdan suretiyle ankaraya gitmemiz isteniyor.
  • (bkz: arby's)
  • kayıt olduktan sonra;

"... bilgilerinizi girmediyseniz tamamlamanızı bekliyoruz.
    bir hafta içerisinde bu bilgilerin arbis'e girilmemesi durumunda kaydınız silinebilir."

mesajı veren program. silinebilir dee silinmeyebilir dee. ya keyif adamı var orada ya da silinir demeye çekiniyorlar.
  • araştırmacıların sinir ve sabır katsayılarını ölçmek için kurulduğuna inandığım bir tür veri tabanı
  • tübitak'a proje başvurusu yapmanız için üye olmanız gereken, ancak üyelik aktivasyon linkini maile bir türlü gönderemeyen sistem.

acaba çok kurumsal olduğu için gmail hesabını kabul etmiyor, üniversite mail adresi mi istiyor dedim, üyelik mail adresini güncelledim ama nafile...

başvuruda araştırmacı giriş sekmesinde takılıp kaldık yahu.

edit: yaklaşık 20 saat sonra aktivasyon maillerinin tamamını yolladılar*
  • araştırmacı bilgi sistemi .turkiye'nin güncel araştırmacı veri tabanını oluşturmak için tübitak tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş web tabanlı bir uygulamadır.arastirmaci sorgula düğmesi ile önceden kayıt yaptirmis araştırmacıları inceleyebilirsiniz.
  • takıntılı eski sevgili gibidir. sürekli mail atar. attığı mail benimle ilgili olsa gene iyi ama yok arkadaş...
  • (bkz: arpağ)
  • sistem.

bkz: sizin kuracağınız sistemi....
  • bak yirmi gün geçmiş. bu sistemse, ben de: balerinim
hesabın var mı? giriş yap