şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geçtiğimiz günlerde hizmete başlayan ücretsiz ultima online serverı. ilk günler ilgisizlikten oldukça player kaybetse de, sağlam kadrosu ve yaratıcı görselleriyle kısa sürede toparlayacağına inandığım ve uzun vadede hizmet vereceğini düşündüğüm oyun sunucusu.
  • ahanda sözlük ahalisi bu server son 10 yıldır ultima açlığını kapatacak serverdır. altına imzamı atarım. ilgi, bilgi, anlık geri dönüş her şey gerçekten dört dörtlük. playerların isteklerini göz önünde bulundururken, bunların ne gibi sonuçlar doğuracağını düşünerek hareket ediyorlar. discord kanalları gerçekten çok aktif ki oyun dışı muhabbetler de dönmektedir. ayrıca belirtmek isterim ki öyle salak saçma screenshot alan serverların connectorlerini değil de singularity connector kullanmaktalar. ki bu çok önemli bir nokt. 20 ağustos 2018 tarihinde singularity v3.0'a geçmiş bulunmaktalar. player sayısı 60-70 civarında gezse de son derece yeterlidir.

    ayrıca ayrı bir şey daha var ki ben gördüğümde mutluluktan ağlayacaktım. yeni silahlar var arkadaşlar! *

    şimdi neden bu girdiyi yazdım. bugüne kadar bir çok serverda oynamış ultima aşığı birisi olmama rağmen hiç bir serverla ilgili tek bir kelam etmedim. sadece oynayan birisiydim. fakat arcadia için bu durum oyunun çok önüne geçmekte. çünkü bu adamlar bundan çok çok fazlasını hak ediyorlar. ve de bunu karşılıksız, bir amaca hizmet etmeden sadece ultima aşığı insanları bir araya getirme amacı ile yapıyorlar. bence sırf bunun için bile oynanabilir.

    siteleri tık
    sitelerinde ziyade discord kanalı daha aktiftir. forumda olmayan bir çok şey discordda bulunuyor. bunlar da yavaş yavaş foruma eklenmekte.