• arçelik'in reklamı tvlerde yeni dönmeye başlamış olan buzdolabı serisi.

özelliği karbon-fiber kaplama olmasıymış.

13 bin liradan satışa sunuluyor.

sözlükte malum araba * için buzdolabı benzetmesi yapılıyor ya; resmen araba parasına satılıyor zaten bu da. *

ha bu arada 25 yıl garantiliymiş. maşallah.
  • bir insan buzdolabının karbon fiber olmasını neden ister ki? ne gibi bir mantıklı argüman var acaba merak ettim.

reklamlarda gösterdikleri f1 aracının, powerboat'un ve iss'in ihtiyacı var tabi ama, mutfakta statik olarak yıllarca duracak olan bir alet niye karbon fiber olsun. bir tek kapağı açılıp kapanacak, onda da yük menteşelerde olacak zaten.

biraz 'biz yaptık oldu' havası seziyorum ben bunda, başka da bi mantıklı açıklama getiremiyorum.
  • abd markalarının yerine çok rahat tercih edilebilir arçelik serisi.

karbon fiber kaplama ve 25 yıl garanti için 13 bin tl gayet iyi.
  • yine bir cahil tüketiciye alkı yapmış arçelik. türk firmalarının klasik özelliği. şimdi 25 yıl garanti vermiş neye vermiş. iç ğnite motor gsz vb hep aynı yani 25 yıl garanti verebilmek için dışı karbon mu olmalı illa.yazık cahil müşteride bak bu karbon zatennonyğzden 25 yıl hemen alalım dicek.
  • mass marketi hedef almasa yazmayacaktım, çünkü niş pazar için gerekli görülecek uygulama alanlarını gözümde canlandırabiliyorum. ama bunu babanne, dede bildiğimiz yumurta, yoğurt falan için kullanacak. bunları düşündüğümde, ben hayatımda bu kadar çevre düşmanı bir beyaz eşya görmedim diyebilirim.

100 yıl sonra çöp haline gelmiş buzdolabınız kalıp gibi duruyor olacak, gerçekten unutulmaz bir ilki başarmışsın arçelik.
hesabın var mı? giriş yap