• süper kötü bir jingle'a sahip reklamı olan yeni arçelik çamaşır makinesi serisi.
  • büyük ihtimalle yaz aylarındaki düğün sezonunu hedefleyen bu yüzden de beyaz eşya alışverişi başlamadan evvel renkli çamaşır makinaları ve çeliknaz ile aklı bir karış havadaki gelinlik kızlarımızı ebeleyen kampanya ürünüdür... evime hiç bir zaman fuşya renkli çamaşır makinası sokmayacağıma eminim bu nedenle reklamlar beni bozmuyor ama o teknoromantik lafını her duyuşumda öğürüyorum dostlar...
  • terbiyeli köfte ve kadın budu köfte arasinda ki muhtesem korelasyonu kesfedip reklamlarinda kullanan uber harika super yaratici bir reklam ajanslari var. tebrikler
  • yeni reklam cıngılı türk televizyonlarında dönen bir türk beyaz eşya firmasının yeni çamaşır makinası lansmanı.
    iyi ama, eğer bu malı türkiye de satacaksan, bu "in love" neyin nesi?!?!?!...
    küçük amerika olduk, ikinci resmi dilimiz ingilizce oldu da haberimiz mi yok. bu ne biçim ezikliktir, kendi dilinizde bir kampanya bile yapamaz oldunuz.
    yok eğer mal yurtdışına ihraç amaçlı üretiliyorsa, türk tv. lerinde işi ne. anlamak mümkün değil.

bu ingilizce isim verme merakı bazı sonradan görme, deniz kumundan inşaatla türeme inşaatçıların yaptığı bloklara verdiği isimlerde bolca görülüyor ama, şimdi o kim, nerede; senin gibi koskoca arçelik markası nerede...
    yakışmamış, hiç yakışmamış.
    yuh diyorum, bundan sonra arçelik'in herhangi bir ürününü alanı... kendi payıma... öyle böyle değil yani...
  • cok iyi fiyatlarla kucuk ev aletleri serisine buradan ulasabileceginiz sempatik urun serisi.
  • bu serideki çay ve kahve makineleri (k 3284 - k 8115) 1 saat sonra kendisini otomatik olarak kapatıyor. 15 fincan kapasitesi var ama 1 saat vaktiniz var içmek için. bunu tasarlayan arkadaşa iyi dileklerini sunuyorum buradan. ne zaman başlayacağını seçebiliyorum, ne zaman biteceğini de seçebilme imkanı versenize. yada koyun oraya bir on/off butonu, istediğim zaman açıp istediğim zaman kapatayım.
  • filtre kahve makinesi bazen kahveyi çiğ yapiyor gibi. bazen de gayet iyi gibi. cozemedim.

ancak kapasitesi cok olmasina ragmen kahveyi yapayim 1-2 saat gidipgelip iceyim gibi bir olayi yok, cabuk soguyor.
  • çamaşır makinelerinden sonra aynı isim altında küçük ev aletleri serisi de çıkmıştır.
hesabın var mı? giriş yap