şükela:  tümü | bugün
  • smart tv'lerde netflix uygulaması yok. müşteri hizmetlerini aradığımda netflix ile anlaşmamız bitti deniyor. netflix'e bu durumu sorduğumda onların olaydan haberleri yok. tavşan dağla antlaşma bozmuş dağın haberi yok. umarım tez zamanda netflix uygulaması gelir de laptopu tv'ye bağlamaktan kurtulurum.
  • vizyonsuzluk nedir sorusunun bir numaralı cevabı. yeni televizyon modellerini netflix adıyla pazarlayan ancak diğer modellerde netflix uygulaması olmayan süper pazarlama zekasına sahip şirket.

diğer modellerden kastım oled televizyonunda bile yok o denli yani.
  • kesinlikle tavsiye etmiyorum. ben aklımı s*kiyim, yerli malı yurdun malı türküleri söyleyerek gittim paramı eller yiyeceğine koç'lar yesin dedim arçelik'ten aldım smart tv'mi. satarken de çok güzel bir şekilde netflix dahil bir çok uygulama var dediler. sonra birde ne görelim; netflix yok! ( sözleşmesi bitmiş arkadaşların güya. ama, şu an bile çatır çatır netflix vurgusu yaparak web sitelerinde tv satıyorlar. ) ulan sözleşme madem bitti de bi' televizyonunda netflix varken diğerinde nasıl olamıyor?

aynı paralara babalar gibi samsung, lg vs. satılıyor. eğer smart tv almayı düşünen varsa hiç düşünmesin onlardan birini alsın.

ayrıca arçelik'in içinde netflix olsa dahi yine de tavsiye etmem. web tarayıcısı falan eski nokia 6600 web tarayıcısı gibi çalışıyor.

ilk fırsatta bunu bi garibana verip samsung ya da lg almaya and içtim.
  • rezillik gibi rezillik. bizimkilerde almış 3.000 küsür de para vermişler. televizyon akıllı dediler youtube harici adam akıllı uygulama yok. netflix üyeliği aldım o da ne netflix yok. almayın 5 senelik samsung tvlerde bile hepsi var.
  • netflix uygulamasıyla nasıl rezil oluruz diye düşünerek kullanıcılara böyle bir süpriz hazırlayan firma. garantisi bitmesine az kalmışken arıza verip garanti olmasa 1500 tl lik fiyat çekecekleri arızayı atlattık o olmadı burdan vurdular. ben ürünü satın alırken netflixle dönemlik sözleşme yaptığınızı nerden bilebilirim. bu durum tüketici haklarına aykırıdır. bir daha arçelik mi ? asla....
  • bir çok entry de de bahsedildiği gibi netflix uygulaması olmayan smart tv.
    ayrıca smart kullanımı çok zor. google da bir yere girmek isterseniz sinir sahibi olabilirsiniz.
    bir kaç kere güncelleme geldi. netflix gelmiştir diye yersiz sevinç yaptım ama nafile.
    buradan sesleniyorum. almayın. bir çok uygulama yok.
  • bok gibi tv. amazon prime yok, netflix yok ki bunların olmayabileceği aklımın ucundan dahi geçmemişti. şimdi de nasıl olduysa ekranın yarısını kaplayan bir browser var ve ne yaptıysam gitmedi. hiç bir şey izleyemiyorum. abv. ayrıca samsung dururken üç kuruş az ödeyeceğim diye arçelik alan benim de abv.
  • rezillik ötesi bikere almış bulunduk alirken hiç söylenmedi şimdi ip tv android tv filan baglayip çözmeye çalışacağız birdaha tövbe
  • biz hep dedik grundiği gibi değil diye.
  • smart tvler arasinda en gerizekali olandir. smart demek bile iltifat