şükela:  tümü | bugün
  • kim olduğu, neci olduğu belli olmayan bir sitedir. insan satış yaptığı siteye, firmanın iletişim bilgilerini neden yazmaz acaba? *

---ekleme---
    iletişim bilgileri yayınlanmış firmadır. diyarbakır'da faaliyetlerini sürdürüyormuş.
  • geçenlerde ütü sipariş verdiğim site. önce tabi kıllandığım için kapıda ödeme seçeneğini kullandım, akşam sipariş verdim; sabah telefonum çaldı,
    -ütü siparişi vermişsiniz, öncelikle hayırlı olsun, teyit etmek için aradım
    -evet, doğrudur
    -tamamdır, onaylıyorum, en kısa zamanda kargolanacak.
    sonra kargolamışlar işte geldi 2 günde, pakedi falan sağlam yapmışlar, bi sıkıntı yaşamadım. adı sanı pek duyulmamış olsa da, güvenip tercih edebilirsiniz.
  • bu abilerden şu ürünü sipariş ettim.

önce çok bilinen bir mağaza olmadıklarından tereddüt ettim ama en uygun fiyat burada vardı. ürünü teslim almam gereken günlerde cenazemiz olduğundan dolayı evde bulunamadım ve kargo geri gitti. aradılar hesap numarası aldılar ve para iadesini yaptılar. kargo masraflarını kesmelerini söylememe rağmen onu da kesmemişler, hem telefondaki anlayışlı, candan tavırları hem de hiç sorun çıkarmamalarından dolayı bu entry girildi, güvenle tercih edilebilinir.
  • buradan iki alışveriş yaptım ikisi de sorunsuz ve hızlıydı. satış fiyatları da genellikle piyasa fiyatlarının altında.