şükela:  tümü | bugün
  • dort senelik ayriliktan sonra tekrar ayni evi paylasmaya basladigim, beraber gecirdigimiz her dakika yaninda oldugum için ne kadar sansli oldugumu dusunmekten kendimi alamadigim herseyiyle gurur duydugum kardesim.hem archa hem ön *
  • hakkinda "pearl jam" sevgisinden baska bir sey bilmedigim ama tanimak istedigim sahis.
  • dun itibariyle artık reşit bir kardeşim var dememe sebep olan zibidi. şahsi siparişim üzerine dünyaya gelen ve boyu boyumu uzun zaman önce aşan bu üniversite öncesi döneme ait kıllı yaratığa, artık teenage dirtbag diyemeyecek oluşum da apayrı bir hüzün salmıştır içime.

(bkz: arkeon evleri)
  • aah ah.. 3 sene gecmis.. hep derim ya eskisi gibi bulamazsam diye, bulamicam iste.. ben tanidigimda 15 yasinda veletti simdi 18 yasinda adam, ben tanidigimda 1 delikliydi simdi 2 delikli, ben tanidigimda icq gezginiydi simdi msn fedaisi, ben tanidigmda sadece koftiydi simdi hem kofti hem yonetmen, ben tanidigimda okul arkadasiydi simdi kurdugum hayallerin arkadasi, ben tanidimda sadece juice kardesiydi simdi bi de microller kardesi...
  • nedense simdiye kadar ankara'ya gelmesini pek arzulamadigim, (firsat buldugum zamanlarda tercihimi istanbul'a gitmekten yana kullandim) istanbul'da gorusmeyi yegledigim ve ondan uzaklasma hissinden* nefret ettigim insan.. bunun nedeni sanirim hicbir zaman ankara'yi kabul etmeyisim ve nasil olsa bir gun istanbul'a donecek olmamdi.. her ne kadar ankara'nin benim icin onemi eskisinden cok daha farkli olsa da.., kabullenmenin zamani geldi.. bekliyorum. ev sahibi gibi hissetmekten de nefret ediyorum evet.
  • meşgul insan.
  • daha sik geliyorum, daha az ozluyorum, daha cok seviyorum, boyle sarhosmus salakmis tripliymis sallamiyo o da seviyo beni. sayesinde bakirkoyu sevdim, gide gele alistim baya. ulan guya gelicektim temelli, artik kavusucaktik, super yalan oldu, gelseydim istanbul'a hersey cok farkli olurdu. arkadasliginin hastasiyim. ayrica siyah hirkamda pek yakisiyormus, keske almasaydim..
  • şeker gibi adammış, sozlugun son 2-3 senelik surecte edindirdigi en iyi adamlardandır, yarisma ortagidir. ileride olabilecek bir omanın kafadaki kahramanlarındandır.
  • dun gece maria diye bir kizla opustugunu, atesli anlar yasadigini ogrendigim arkadasim.**
  • hayatin otcu koalasi, sozlugun 6 (koala)'si...