• formatı yaşatma derneği kurucu üyelerindendir. iğnelemeden hoşlanmaz, dobralıktan yanadır.*
  • iyi bir sinemasever ve yine iyi bir dinleyicidir. bfi, cahiers, total film derken listelenen yüzlerce filmi tek tek tartıştığımızı bilirim. yanında ingiliz edebiyatı da cila niyetineydi. artık eskisi gibi görüşemiyoruz. dosttur.

kakofoni sözcüğünden nefret eder *
  • entrylerini favlamayı ve şükela oyu vermeyi çok sevdiğim, yazılarında güzel düşünceler ve tespitler barındıran iyi yazar, badim.
  • uzun bir aradan sonra tekrar bir araya geldiğim güzel insan, dostum, kardeşim;

muhabbetini özlemişim.

şimdilerde memleketi amasya'da ingilizce öğretmenliğinin kralını yapıyor. memleketine yolcu etmeden bugün gene sohbetin demindeyiz; eski filmlerin, romanların tadındayız.
  • sözlük yazarlığı sizin olsun; o, birlikte gülmeyi, sohbet etmeyi çok sevdiğim benim canım dostumdur.

içimden yukarıdaki cümlemin sonuna smile koymak geliyor; ama biliyorum ki kızacak. * "formata aykırı. sil onu." diyecek bana. böyle de sözlük formatına sadıktır kendileri. valla format söz konusu olunca, gözü kimseyi görmüyor efendim.

ingilizce yazışmalarımda kendisine danıştığım zamanlar boyunca bıkıp usanmadan sorularımı yanıtlamış, kafama vura vura beni can yerine may kullanma konusunda ikna etmiş, sabır taşı, dünya iyisi, güzel yürekli insandır.

var ol sen. :)
  • badilere eklediğim gramer nazim.
  • takibe aldığım anarşist yalnız bale'in röveşatası ronaldo'nunkinden güzel demiş ancak saygıyla katılamayacağımı belirtirim, zira ronaldo o röveşataya kalkmadan önce ofsayttan çıkıp resmen o vuruşu yapmaya gitmiştir o noktaya. utanmasa yaptığı röveşatadan sonra taklaya çevirip ayaklarının üzerine düşecekti.
  • öpüşmenin ahlaksızlık olduğunu düşünen bir yazar. muhtemelen kendisinin çamurdan geldiğine inanıyor.
  • (bkz: troll)
  • 5 mayıs 2019 gs-bjk maçında bülent yıldırım'ın bol sarı kart göstermesi hakkında girmiş olduğu entry neticesinde, bir aylık ceza alıp sahalardan uzak kalacak yazar dostumdur. gozlerimiz entrylerini arayacak bro.
hesabın var mı? giriş yap