şükela:  tümü | bugün
 • formatı yaşatma derneği kurucu üyelerindendir. iğnelemeden hoşlanmaz, dobralıktan yanadır.*
 • iyi bir sinemasever ve yine iyi bir dinleyicidir. bfi, cahiers, total film derken listelenen yüzlerce filmi tek tek tartıştığımızı bilirim. yanında ingiliz edebiyatı da cila niyetineydi. artık eskisi gibi görüşemiyoruz. dosttur.

  kakofoni sözcüğünden nefret eder *
 • hepimiz eskiden çaylaktık da kim önce kim sonra karışıyor zamanla :)

  allah'ın iyiliğini veresi yazar kardeşim sen çaylakken ben yazar olmuşsam da yazdıklarına bakınca beni neredeyse ikiye katlarsın :)

  archer05'i sözünü esirgemeyen bir yazar olarak tanıdım. performansı 10 numara bir yazardır. yani biz bir enty yazmak için bazen nazlanırız, ramazan girer, bayram olur, yok sözlüğün teması değişir, darbe olur kısaca çok ara verdiğimiz de olmuştur ancak kendisi bu dönemleri yazarak atlatan yazarlardandır. bu konuda örnek bir yazardır.

  kısaca yazarlığın hakkını veren archer05'in nazarımda en dikkat çekici yönü de muhalif bir fenerbahçeli oluşu. kulübün hakkını savunan ama başkanla bir türlü barışmayan* takımdaşımdır.

  ingilizce gramer entrilerini de özellikle tavsiye ederim insanlara. yıllarca öğrenmek için hep yarım istek duyduğum bir dilde yetkinliğine şapka çıkarıyorum.

  hayat bir şekilde akıyor. aşk bunun neresinde ne şekilde yer alır bilemem ancak hepimizin yolunu aydınlatsın kardeşim. sevgiler archer05
 • entrylerini favlamayı ve şükela oyu vermeyi çok sevdiğim, yazılarında güzel düşünceler ve tespitler barındıran iyi yazar, badim.
 • ifade özgürlüğü diye bir şeyin varlığından habersiz sülük. abd'de rte'yi protesto eden insanlara pkklı ve fetöcü zannediyor. bu zihniyetin yok olması dileğiyle.
 • uzun bir aradan sonra tekrar bir araya geldiğim güzel insan, dostum, kardeşim;

  muhabbetini özlemişim.

  şimdilerde memleketi amasya'da ingilizce öğretmenliğinin kralını yapıyor. memleketine yolcu etmeden bugün gene sohbetin demindeyiz; eski filmlerin, romanların tadındayız.
 • sözlük yazarlığı sizin olsun; o, birlikte gülmeyi, sohbet etmeyi çok sevdiğim benim canım dostumdur.

  içimden yukarıdaki cümlemin sonuna smile koymak geliyor; ama biliyorum ki kızacak. * "formata aykırı. sil onu." diyecek bana. böyle de sözlük formatına sadıktır kendileri. valla format söz konusu olunca, gözü kimseyi görmüyor efendim.

  ingilizce yazışmalarımda kendisine danıştığım zamanlar boyunca bıkıp usanmadan sorularımı yanıtlamış, kafama vura vura beni can yerine may kullanma konusunda ikna etmiş, sabır taşı, dünya iyisi, güzel yürekli insandır.

  var ol sen. :)
 • badilere eklediğim gramer nazim.