şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir dokuzuncu nesil yazar.
 • saçlarını biraz kısaltıp, sakalını top sakal ve çember sakal birleşimi* yapınca bir iroquois pliskin, bir big boss tadı yaşayacağını, az biraz onlara benzeyebileceğini düşünen ama sonuçta bildiğin servet çetine dönmüş kişi.* demek ki sakalı o kadar ince tutmamak lazımmış. isimlere yabancı olanlar için:

  benzemek istediği;

  http://media.photobucket.com/…solid/upxr/ebg/31.jpg
  http://metavideogame.files.wordpress.com/…super.jpg

  benzediği;

  http://www.sporbul.com/…s/icerik/9041_961_28493.jpg

  ha tabi servet de sevdiğimiz saydığımız, futbolunu beğendiğimiz, eli yüzü düzgün bir abimizdir ama işte insan bir big boss olacak diye umut ediyorken böyle birden, neyse. zaten birazdan bir banyoya girip çıkıp, banyodan yeni çıkmış behlül olup olamayacağıma bakacağım. o da olmazsa toptan saçı sakalı kazıtıp tibete gideceğim.

  edit: behlül olmak da denendi, o da olmadı anasını satayım. behlül olmaya çalışırken neye benzediğimden ise bahsetmek bile istemiyorum. yok arkadaş bu böyle olmayacak, bekle beni tibet.
 • 29 ocak 2010 itibariyle adının başına "mimar"ı eklemiş dost yazar. tebrik edip, hayırlı uğurlu olmasını dilerim.
 • playstation 3 almak için benim askerden dönmemi beklemeyen şerefsiz kişilik. şaka şaka ucuza almıştır o bulup o yüzden takdir ettiğim kişilik. ama öylseyse insan haber verir biz de alırdık 2 tane alınca daha da ucuza olurdu belki. neyse affettim oyna evladım sen.
 • ne çok konuşuyorsun, ne çok yazıyorsun demeyen badilerden. iyi ki var da okunuyorum diye sevindirenlerden.

  ayrıca birlikte yapacağımız projemiz burunbüken için de patent alma aşamasında olduğumu, production ve marketing aşamasında kapısını çalacağımı burdan duyurmuş oluyum.

  birlikte burunbükeceğiz yani.
 • avrupa kupalarında ilk kez katıldığı bu sene göstereceği performansı merak etmekteyim. ilk turlarda karşılaştığı polonya ve irlandalı rakiplerini bol gollü galibiyetlerle geçmesini diliyorum.
 • hakkındaki 7. değil 777. entry olması lazım aslında. vefalıdır. şartlar ne olursa olsun arar sorar unutmaz. çok da iyidir. lan adam her dini bayramda beni ilk arayandır ki kendisi bir başka dine mensuptur. çok severim kendisini ve 500.entryimi kendisine ithaf ederim.
 • güzel insan, kısaca : pankartçı zade archidead salüüü paşadır kendisi.

  güldürmekten yüz kaslarımı felç etti bu zat, şikayetçiyim kendisinden*
 • katildigi son zirvede ne zaman ki sohbet durucak gibi olsa sazi eline alip brüksel ahalisini costuran güzel insan (: * * *
 • adam bildiğin pankarta sevgi gösterdi. bir insanın pankarta karşı duyabileceği en saf duygu ne olmalıdır sorusunun cevabını verdi. çok içlendirdi bizi. ama biz anlamadık güldük, eğlendik! bizi affet archidead*.

  ouuuwwwww yalnız söyleyince bir daha farkettim: bu ne kadar kötü bir nicknamemis böyle? yıl olmuş 2012 hala alınan nicklere bak arkadaş! ayrıca sen benim turşu suyu önerime ben mazot içmem diye karşılık verip zirvenin en trajik olayına da imza atmıştın. bunu yapmayacaktın salut! yarama tuz basmayacaktın salut! yıl olmuş 2012 salut!