• gürcü bir arkadaşım anlatmıştı: şota ve arçil gürcüstan’da katıldıkları bir tv programında bir anılarını anlatmışlar. şota bir gün bir hayat kadınıyla bütün bir gece birlikte olmak karşılığında anlaşmış ve kadını evine getirmiş. kadınla birlikte olduktan sonra bir bahane yaratıp odadan dışarı çıkmış yerine kardeşi arçil’i yollamış. ikizler bu şekilde sürekli yer değişerek sabaha kadar kadıncağızı perişan etmişler.

popüler birilerinin bizim televizyon kanallarında böyle bir anılarını anlatmaları mümkün değil, biliyorum, ama mesela tayyip duysa bunu güler mi acaba?

edit: geçen tesadüfen gördüm, şota bi tv programına çağrılmıştı. ihtimal bu entry'i okuyan sunucular "kardeşinizle beraber başınızdan geçen komik anılar" falan deyip kikirdediler. şota da anladı, gülüştüler. bi ara anlatacak gibi oldu, sonra vazgeçti.
  • vakti zamanında bir gazetenin bu ikili hakkında yazmış olduğu ikiz oldukları için nereye pas atacağını öteki seziyor oraya kaçıyor haberini o ufak yaşımda okumuş olmama rağmen bana bu kadar da sallanmaz ki dedirtmiş habere konu olan ruh ikizleri.
  • vakti zamaninda bi tercumanin kurbani olmuslardir: http://www.youtube.com/watch?v=gm4v-wrvciy

izlerken coook eglendigim videolardan biridir..
  • kendileri futbolseverlere fazlasıyla klarkkent-süperman tadı vermi$lerdi zamanında.
  • yillardir aranan senkardesler.
  • arcilin cok kotu bir futbolcu olmasina ragmen kardesi sotanin dehset oynamasi yuzunden iyi takimlarda oynayan bi ikilidir...
  • ilk geldikleri zaman ilk birkaç hafta kötü oynamaları sonrası, trabzon tribünlerinden bir abimiz tepkisini koymuştur:

"ha bu yönetim ne kadar gerizeçalu *, aynı adamdan iki tane almışlar."
  • arçil kötü futbolcuydu yazılmış ama trabzonspor taraftarı ve aynı zamanda iyi futbolcu bi arkadaşım arçil'in tekniğinin şota'dan daha iyi olduğunu söylüyordu o zamanlar.
  • şota'nın daha çok ön plana çıkması arçil'in müzmin sakat olması nedeniyledir. o yüzden ikisini kıyaslama imkanımız fazla olmamıştır.

(bkz: bunu bilen liseli değildir)
hesabın var mı? giriş yap