şükela:  tümü | bugün
 • büyük ihtimalle intihar olduğu anlaşılacak, sevenlerini ve ailesini yasa boğan ölüm.

  biz dahi hiç tanımadığımız halde “neden, nasıl?” sorularıyla boğuşuyorsak, ailesinin aklından geçenleri tahmin dahi edemiyorum.
  tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum.
 • tek başına orman içine giriyor, alabildiğine uzaklaşıyor, yanında bir şişe ile cesedi bulunuyor. ölüm nedeni hiç de esrarengiz gözükmüyor. sürükleyen sebepler esrarengiz olabilir.
 • polis iyice araştırsın tabiki ama şahsi fikrime göre bir başka boğaziçili intiharı gibi görünen olay. basına yansıyan yansımayan, sadece benim çevremden üç kişi intihar etti şu ana kadar. oran bariz bir şekilde ortalamanın üzerinde.
 • maalesef intihar gibi duran olay.

  en son okuldan çıkarken kameralarda gözüküyordu. belki de derslerinde sorun yaşadı, ailesine söylemediği bir okul ve ders baskısı yaşadı kim bilir? maalesef bu tür ders ve okul baskıları insanı çok kötü yerlere itebiliyor.

  ailesine sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden.
 • bir kişinin bu şekilde intihar edeceğini sanmam.
 • darp ve şiddet izi bulunamamış ve tek delil olarak da bir tane şişe bulunuyormuş yanında. belki de hayatına son vermeye karar verdi fakat canını acıtmadan bu işi yapmak istedi... üstteki yazarlar genelde derslerden bahsetmiş. ben 1. sınıftaki bir insanın sadece dersler yüzünden böyle bir şey yapabileceğine inanmıyorum. kim bilir ne derdi vardı bizim bilmediğimiz ki onu bu noktaya, sessizce hayatını sonlandırmaya itti. tabii ki bunlar akla gelen ilk düşünceler. gerçeklerin otopsiden sonra gün yüzüne çıkmasını ümit ediyorum, umarım tüm esrarengiz noktalar aydınlatılır. ailesine allah'tan sabır diliyorum.
 • bir tuhaflık olduğu aşikar, basında okuduklarım kadarıyla bir analiz yapıyorum kafamda, durup dururken neden intihar eder bir insan, çok güzel bir okul , çok güzel bir aile, çok güzel bir sosyal hayat, ve dersler, diyelim bi halt oldu, intihara karar verdi , intihar ederken neden belgrad ormanları seçilir, kamera olduğunu biliyordur oralarda elbet, böyle güzel bir hayata sahipsin neden intihar edersin, rab mekanını cennet eylesin, ailesine sabır versin, çok güzel bir gençmiş ve çok üzüldüm
 • her şey bir yana, bu haberlerin veriliş şekli beni çok rahatsız ediyor. o ceset torbası içinde taşınmasını servis ettiğiniz kişi de bir ana kuzusu, hiç tanımadığım halde ben bundan inciniyorum. ailesini, annesini düşünmek, empati yapmak bu kadar zor olmasa gerek. habercilik anlayışınıza tüküreyim.
 • hala belli olmadığı için gerçekten esrarengiz olan.
 • canınız gerçekten bu kadar çok mu sıkılıyor?

  bu olayın magazinsel gündem malzemesi haline getirilmesi canımızı çok yakıyor arda'yı az çok tanıyan insanlar olarak, yakınlarını düşünemiyorum bile. eğer bu olay sizi cidden etkilediyse, sanal ortamda genç ölümlerin önüne nasıl geçebileceğimiz konusunda kafa patlatın arda'nın bize nasıl veda ettiğinden ziyade. lütfen arda'yı magazin malzemesi yapmayın, sanal ortamda nasıl gittiğini tartışmayın. elinize ne geçiyor?