• her şey bir yana, bu haberlerin veriliş şekli beni çok rahatsız ediyor. o ceset torbası içinde taşınmasını servis ettiğiniz kişi de bir ana kuzusu, hiç tanımadığım halde ben bundan inciniyorum. ailesini, annesini düşünmek, empati yapmak bu kadar zor olmasa gerek. habercilik anlayışınıza tüküreyim.
  • hala belli olmadığı için gerçekten esrarengiz olan.
  • tek başına orman içine giriyor, alabildiğine uzaklaşıyor, yanında bir şişe ile cesedi bulunuyor. ölüm nedeni hiç de esrarengiz gözükmüyor. sürükleyen sebepler esrarengiz olabilir.
  • darp ve şiddet izi bulunamamış ve tek delil olarak da bir tane şişe bulunuyormuş yanında. belki de hayatına son vermeye karar verdi fakat canını acıtmadan bu işi yapmak istedi... üstteki yazarlar genelde derslerden bahsetmiş. ben 1. sınıftaki bir insanın sadece dersler yüzünden böyle bir şey yapabileceğine inanmıyorum. kim bilir ne derdi vardı bizim bilmediğimiz ki onu bu noktaya, sessizce hayatını sonlandırmaya itti. tabii ki bunlar akla gelen ilk düşünceler. gerçeklerin otopsiden sonra gün yüzüne çıkmasını ümit ediyorum, umarım tüm esrarengiz noktalar aydınlatılır. ailesine allah'tan sabır diliyorum.
  • büyük ihtimalle intihar olduğu anlaşılacak, sevenlerini ve ailesini yasa boğan ölüm.

biz dahi hiç tanımadığımız halde “neden, nasıl?” sorularıyla boğuşuyorsak, ailesinin aklından geçenleri tahmin dahi edemiyorum.
    tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum.
  • maalesef intihar gibi duran olay.

en son okuldan çıkarken kameralarda gözüküyordu. belki de derslerinde sorun yaşadı, ailesine söylemediği bir okul ve ders baskısı yaşadı kim bilir? maalesef bu tür ders ve okul baskıları insanı çok kötü yerlere itebiliyor.

ailesine sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden.
  • bir tuhaflık olduğu aşikar, basında okuduklarım kadarıyla bir analiz yapıyorum kafamda, durup dururken neden intihar eder bir insan, çok güzel bir okul , çok güzel bir aile, çok güzel bir sosyal hayat, ve dersler, diyelim bi halt oldu, intihara karar verdi , intihar ederken neden belgrad ormanları seçilir, kamera olduğunu biliyordur oralarda elbet, böyle güzel bir hayata sahipsin neden intihar edersin, rab mekanını cennet eylesin, ailesine sabır versin, çok güzel bir gençmiş ve çok üzüldüm
  • bence hickimse intihar etmek için ormana gitmez. umarım araştırılır, isin aslini öğreniriz
  • gencecik çocuk niye intihar eder ki.
  • böyle gencecik insanların öldüğünü görmek kalbimi sızlatıyor. annesi babası ne haldedir kim bilir, yazık.
hesabın var mı? giriş yap