• çocuğun yeteneği iyi, fizik gücü fena değil ve mental olarak fevkalade durumda olduğunu düşünüyorum. türkiyedeki genç yetenekler genelde mental manada iyi olmadıkları için harcanıp gittiler. bu çocuk olur bu yüzden. yalnız fenerbahçede zor.
  • çok yetenekli, bence türk futbolunun yeni değeri. ama aklı varsa gider, durulmaz burada, yok olmaz. bu kadar kötü yönetilen bir kulüpte durması kariyeri için iyi değil, parlayamaz. negatif enerji çok, tribün baskısı var, kafa rahat değil. 30 milyon euro mu artık 25 milyon euro mu kim veriyorsa alsın.
  • psg kurmayları dün akşam sevilla maçında arda'yı izlemeye gelmişti. gerekli notları almışlardır.
  • kendisine bok atanlar twitter'da arama kısmına arda guler lang:en ve arda guler lang:es yazsın da hakkında bu akşam atılan ingilizce ve ispanyolca twitleri okusun. millet büyülenmiş bu nasıl bir çocuk diyor. ispanya'da barça atletico kavgası var amk arda bizim olacak diye, bizim kekolar bıdı bıdı yapıyor.
  • bir
    anda
    dönüp
    kaleye
    uzaktan
    attığı şut
    kalitesini
    gösteriyor.
    gol olsaydı
    tur atlanırdı.
    avrupada yılın
    golü seçilirdi ve
    uzun süre avrupa
    kupalarında jenerik
    gol olarak gösterilirdi.
    ona benzer arkadan gelen
    topa dönüp vole vurarak gol
    atan zidane leverkusen e karşı
    şampiyonlar ligi kupasını real e
    kazandırmıştı. bu çocukta zidane
    ve modric karışımı kumaş var. keşke
    takımına turu getiren golü atsaydı onu
    gelecek sezon real madridde izleyebilirdik.
  • balon ama ne zaman patlar tahmin edemiyorum.
  • maçın 32. dakikasından itibaren açıp izleme şansım oldu. arda'nın oyundan çıkmadan önce ortasahada topla buluştuğundaki içler acısı haline kimse dikkat çekmemiş. 5 kişilik sevilla defans hattı, sözde iki forvet var, arda alıyor içeri bakıyor içerde kimse yok. içeriye koşu atan da kimse yok. hiç bir şey yapmıyorlar. ya geri dönüyor ya ferdi'ye dönmek zorunda kalıyor ya da adam eksiltmek istiyor.

adam eksiltmesi 7 kişilik fenerbahçe hücumuna karşı 10 kişi duran sevilla'ya panzehir olabilecek bir durum. ancak arda şu an messi değil, olmamasına rağmen birebirde geçtiği zamanlar oldu. rakitiç'e bir bacak arası çaktı mesela.

ferdi destek verince bütün pasları çok güzel önüne yuvarladı farkettiyseniz. ancak kimse hareketlenmezse, özellikle sol kanat işlemezse adamın yapabileceği hiç bir şey kalmıyor. ve bu adam 18 yaşında. yani tutup da 30 yaşında bir süperstar transfer etseniz de aynı duruma düşecek.

ben maçta kendisini beğendim. sevilla normal dışı bir hareket yaparak topu fb'ye bıraktı ki bence çok akıllıcaydı. zaten top mop oynamadılar. zacj'i ben etkisiz buldum, daha çok beklerdim. bence arda 90 dakika boyunca olmalıydı ya da irfan oyuna sonradan girmeliydi. ama en büyük sorun seyirci. resmen skip attılar maçı.

o yüzden de ağlamayın. bunu siz yaptınız. neyse en azından ülke puanına bir katkısı oldu fb'nin.
  • iyi bir gelecek vaadediyor ama sürekli yedek kaldığı için asla olmayacak gibi hissediyorum.

ben brezilya ekolünün hakim olduğu yılları özlüyorum. arda o zamanlarda çok iyi iş yapardı. takımda alex olsa en azından abilik yapar, kendini geliştirmesini sağlardı.
  • acilen fenerbahçe'den kaçıp gitmesi gereken futbolcu. türk milli takımına da zarar veriyor bu durum. yanında sane, coman, gnabry gibi adamlar olsa seviyesini yükseltir. irfancan, mhy ne amk.
  • ardayı sahada hep elini açıp top isterken görüyorum ki aslında ne kadar istekli olduğunu gösteriyor bu. öte yandan ondan çok fazla şey istendiği için üzerinde ki baskıdan da kaynaklı olabilir. biz görüyoruz sen elinden geleni yapıyorsun. dün akşam ferdi ve samet ile birlikte takımın en iyisiydi. hep söylüyorum dikine hızlı oynayabilen bir takımda leblebi gibi asist ve gol yapar.
hesabın var mı? giriş yap