şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sef arda turkmen’in yeni programi, tv8’de. simetrik bicimde kurulmus 2 mutfaktan birinde arda, digerinde de konuk yemek yapiyor. birbirlerini de pek gormuyorlar tabii ki, arda her asamada tarif ediyor falan.
  yemek programlarinin siki takipcisiyim, ama bu programdan pek tarif ogrenemeyecegim gibi. ancak soyle bir artisi var, bu tip programlarda seflerin guzel guzel hazirladigi seyleri izliyoruz, ama evde uygularken sorun yasayabiliyoruz tabii. burda o konugun yaptigi hatalardan “haa demek ki bu asamada dikkat etmezsek mevzu boka sarabilirmis”i net olarak gorebiliriz.
 • tv8’de yayınlanan arda türkmen’i ekranda gördüğümüz formatın dışında gördüğümüz program. eğlenceli ve komik bölümler çıkıyor. programın performansında konul büyük etken (bkz: can bonomo). izlerken koptuğum bölümler oluyor ve en çok da röportajlarda ki atara hastayım. iyi iş ????
 • yunus günçe'nin konuk olarak katıldığı bölüme rast geldim geçen hafta acayip eğlendim ,çok güldüm. keşke ünlü olsaydım da o yan mutfakta arda'yla omuz omuza yemek yapan ben olsaydım!! o heyecanı, o gerilimi , o paniği ve eğlenceyi yaşamak için neler vermezdim !! acun bey duyum aldım buraları okuyormussun ; hazırım dünden düşmüyor bu program hayalimden o ben olsam bari ! o ben olsam bari , o ben olsam bari ooooooooo !!! alın beni programa yayinlamayiverirsiniz begenmezseniz ! öptüm kib bye !! **format neydi ; format emekti..
 • sevdiğim bir dizi misali, bölümlerini biriktirip bir anda izlemeye başladığım program.

  can bonomo: küp küp doğramada, neler konuşuyorum ihihihih*, iyi olduğumu düşünüyordum.
 • bir kez de başkası anlatsın kendisi koştura koştura yemek yapsın da izleyelim dediğim çirkin ve kibirli adamın programı.
 • dün tavsiye üzerine bir bölümünü izledim ve çok eğlendim. acun'un katkısı nedir bilmiyorum ama bence şahane olmuş.

  gelelim sözlük angutlarına. şahsen tanımasam da hem gran fondo çeşme'de veloturk adına iyi işler yapan, hem mükellef'de konularında misafir gibi davranan hatta eleştirileri not alıp bunu kesin deneyeceğini söyleyen insana "çirkin ve kibirli" diyen maymunun insanlığa katkısını çok merak ediyorum.
 • izlerken inanılmaz derecede eğlendiğim, acaba bu hafta kim katılacak diye merak ettiğim, süper şamata yemek programı.. arda türkmen bana en başından beri hep çok sevimli bir adam olarak gelmiştir. bu program da onun kadar sıcak ve samimi olmuş.
 • şu an murat cemcir ve ahmet kural ile çekilen bölümü izliyorum. bildiğin komedi show. levreği heder ettiler resmen. bu programı ilk kez izledim, tebrikler güzel bir iş çıkarmışlar .
 • pazar günü gülmek isteyenler kaçırmayın.
  şu anda tv8 de...
  kahkaha garanti.