şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sağdan soldan çelme yemedikçe yakın zamanda süper ligde görme ihtimalimizin çok yüksek olduğu şimdinin ulusal hakemidir.

bir başkası için (bkz: ömer tolga güldibi)
  • geleceğin parlak hakemlerinden olacagi sinyalini bugun oynanan gaziantep-trabzon macinda trabzonun 2 adet nizami golunu ve 1 adet nizami penaltisini vermeyerek gostermistir. kardesimiz cirpiniyor eyyy buyukler, gorun bu kardesimizi.
  • "hangi kardeslermis bu kardesler?" diye merak ettigim kardeslerdir.
  • henüz 28 yaşında süper lig'de görev alacak hakem.
  • bursa bölgesi süper lig hakemidir. mühendistir.

süper ligdeki ilk maçına 23 nisan 2016 tarihinde oynan osmalıspor-antalyaspor maçında çıkmıştır. muhtemelen önümüzdeki yıllarda fifa kokartı takıp, ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil edecektir.
  • altınordu kalecisi erce kardeşler'in abisiymiş..
  • şuanda 5 nisan 2017 fenerbahçe kayserispor maçı'nı yönetmekte olan hakem.

maçtan önce spikerin
    "bugünkü maçı arda kardeşler yönetecek." demesiyle,
    "aaa ne kadar ilginç. iki kardeş hakem olmuş ve aynı maça atanmış" dedim.

sonraki 10 dakika, "arda kardeşler korner dedi", "arda kardeşler avantaja bıraktı" gibi bir yorumlarda baya tiyatral bir maç izliyormuşum gibi geliyordu ki, en sonunda "arda kardeşler faul düdüğünü çaldı" lafını duyup beyin amcıklaması yaşayana kadar. *
  • ...
  • gelecekte adından çok söz ettirecek hakem. kesin baş hakem olur ülkemizde.
  • 10 şubat 2018 göztepe osmanlıspor maçında tamamen osmanlıspor için çalışan, göztepe'nin puan kaybına uğraşan, açık ve net bir şekilde yanlı ve nefret dolu kararlar veren hakem.

ben yakın tarihte bu kadar açık ve net bir şekilde tek bir takım adına çalışıp skora etki etmek için her şeyi deneyen bir hakem görmedim.

nedir bu göztepe nefretinin sebebi? kardeşi erce'nin takımı altınordu, süper lig'e çıkamadı ama göztepe çıktı diye mi?

sebebi ya şahsi gıcıklık ya da açık ve net bir şekilde federasyon bu maçın osmanlıspor'a verilmesi için talimat verip tehdit etmiş.

bu ikisi dışında üçüncü bir ihtimal varsa adam değilim.