• 3 net ümraniyespor penaltısını vermemiştir. geçen hafta fenerbahçe'yi doğradıktan sonra bu hafta ligimizin şımarık çocuğuna galibiyet hediye etmekle ödüllendirilmiştir. şerefi varsa bu gece bıraksın hakemliği. geçen hafta götüyle gördüğü valencia pozisyonundan sonra bu hafta gözleri denswill'in dirseğini görmedi nasıl oluyorsa.
  • o hakem şöyle fb düşmanı bu hakem şöyle fb düşmanı. abi en son karagümrük maçında samet'in voleybol oynamasına penaltı çalmayan hakem değil miydi bu? ben mi yanlış hatırlıyorum?

ezel'in kör annesinin koklayarak penaltı çalacağı pozisyona penaltı çalmadı bu adam. daha ne istiyorsunuz arkadaşlar? arda kardeşler giysin fb formasını rakip takıma gol mü atsın?

sizleri hayretle izliyorum, hayretle.

edit: baktım, oymuş. doğru hatırlamışım.
  • verdiği bütün penaltı ve faul kararları doğru olan bu hakem. izlemeyen maçkolikten maç takip eden mallara kulak asmayın. göztepe'nin penaltıları da doğru galatasay'ın da penaltıları doğru.

yanlış penaltı ve kart kararı da var'dan dönmüştür.
    9/10 maç yönetiyor onca baskıya rağmen.
  • hem türkiye, hem de sözlük gün geçtikçe daha boktan bir yer haline geliyor. her hafta her atanan hakeme lololo. lehine hata yapılınca kedi gibi minnoş ama aleyhine yapılınca kuduz köpek. kim hakem olarak atansaydı memnun olurdunuz sayın dalyarak futbol izleyici kitlesi?
  • ardaya faul yapıldı göğüs diye işaret ediyo. falcao nun teması da aynı nokta? bu nasıl hakem ulan?
  • penaltı pozisyonunda boş yere kızılan hakem. zira o pozisyonu görme şansı yok. o sırada topun olduğu yere odaklanmış durumda.

fakat var’daki hakemin bunu görmemesi imkansız. zaten var’ın amacı da bunlarda çağırmak; ama çağırmadı. beni kimse iyi niyetli bir karar olduğuna inandıramaz.
  • türk hakemlik müessesesi bitmedikce bu ligin marka değeri artmaz.
    ağız tadıyla bir maç izletmiyorlar.
    her boka düdük çalınmaz arkadaş ya
  • fenerbahçe- akhisar maçını oldukça iyi yönetmiştir. art niyet yoktu. kararlar isabetliydi.
  • vermediği 2 penaltı da penaltı değildi, iptal edilen goldeki ofsayt kararı da doğruydu. gol vuruşunu yapan değil asisti yapan oyuncu ofsaytta ki zaten soldado'ya gelmeden düdüğü çalmış. 4 dakika biraz azdı, onun dışında maçı temiz yönetti.

ali koç: not
  • geçen hafta valencia'nın olmayan tekmesini arkası dönükken gören arda efendi bugün denswil'in ceza sahası içinde umut nayır'a çaktığı uzaydan görülen dirseği pozisyon önünde olmasına rağmen göremiyor.

görevini kötüye kullanmaktan dolayı hakkında soruşturma açılması gereken hakem.
hesabın var mı? giriş yap