şükela:  tümü | bugün
 • uğur dağdeviren abimizin, ankara pursaklar sanayi sitesi 1643.cad no:24 adresinde büyük bir samimiyetle işlettiği restorasyon atölyesinin ismi. w115 kasa mercedes benz başta olmak üzere birçok aracın kaporta restorasyonunu yapmaktadır. her hafta cumartesi ya da pazar günü facebook sayfası üzerinden yayın açar w115 kullanıcılarına öğütler verir şöyle araç alın şurasına bakın diye tarif eder.

  bazen araç başında çalışırken yayın acar gösterir bakın arkadaşlar bu aracın şurasında şu var şöyle onaracağız diye diye yaptığı aracların başlangıc ve bitiş aralığında bircok fotograf ve video ceker (yaklaşık 250 300 adet fotograf oluyor)

  w115 mercedes benz meraklilarının takip etmesini mutlak suretle tavsiye ederim. bigün çıkıp ustam sohbetine geldim varsa bi çayını içerim diye gitmeyi istiyorum yanına. zira takipçilerine bu samimiyetle yaklaşan bir insan.şuraya linkleri de bırakayım da

  not: piyasada fahiş fiyattan klasik mercedes satanlara, 1 liralık işe 10 lira alıp vatandaşın hakkına girenleri sevmez her fırsatta geçirir kendilerine. onlardan biriyseniz uzak kaçın :))

  facebook

  facebook grubu

  youtube
 • milleti nasıl dolandırdığının videosu
  https://www.youtube.com/watch?v=57tkscdwxhk