şükela:  tümü | bugün
 • tanıştığım en yetenekli insanlardan biri diyebileceğim çizer, yazar, düşünür ve adam gibi adam. bir gün çok önemli yerlere geleceğine eminim.

  http://www.bobiler.org/ardasakar
  http://www.tospuk.com/user/ardasakar/news
 • dostlarımdan; yetenekli, saygılı ve zeki olanlarından en genci.
  yaptığımız anlaşmaya sadık kalmayıp doğum günümü kutlamasa da, bana "ah be abi" gibi yorumlar yapsa da çok severim keratayı. *
 • tanışınca bilinir ki can yoldaşı adamdır. yolda beraber şiirci amca ahmet hoşgör'ü gördük. peşinden gidelim dedi bu tanışalım dedi. bi daha görüşmedim onla.
  bir de homofobiktir. 4 5 arkadas bir araya gelince biri buna asılıcak diye korkar.
  genel olarak renklendirme tekniklerinin hepsini ondan öğrendim diyebilirim. he ama tembel mi ? evet tembel!
 • youtube videolarını izlerken çok eğlendiğim adamdır. kendisi kokteyl tarifleri veriyor fakat kendi tarzında. bir iki yemek tarifi bakayım diye başlayıp sonra vay efendim mojito nasıl yapılır diye devam eden serüvenimde soldan soldan ilerlerken kanalında buldum kendimi. sonra farkettim ki kokteyl falan umrumda değil, gülümseyerek adamı izliyorum. çok eğlenceli bir adam, analizlerini dinlerken çok eğleniyorum. bir iki şey öğreniyorum bu arada.

  adının arda sakar olduğunu öğrendikten sonra googleladım fakat kendisine dair pek bir şey bulamadım, videoların görüntülenme sayısıda pek fazla değil. kokteyl tarifi için değil eğlenmek için bile izlerim halbuki ben artık.

  (bkz: arda barda)