şükela:  tümü | bugün
3832 entry daha
  • 7 ekim 2011 türkiye almanya maçı müller'in attığı ve skoru 2-0 yapan golün kendisine yardımlaşma ile bencillik arasındaki farkı göstermesi bakımından kapak olmasını istiyorum.
  • oyundan çıktıktan sonra hocasına gidip "soyunma odasına mı gideyim kulübeye mi geçeyim" sorusunu soran futbolcu. oğuz çetinden "geç otur" lafını alınca hiçbir şey demeden geçmiştir.
    hocasına gidip atar yapacak ve sonra oğuz çetin geç otur diyince sus pus olup yerine mi geçecek yani. hiç atarlanmış futbolcu görmesek de inansak.

yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermeyelim.

peşin edit: gerçi bu entry'i yeme ihtimalim de %25lerde felan. belli olmaz bu ardadır belki de atarlanmıştır.
  • ıslıklanmayı hak etmeyen oyuncu. hiddink kurban ediyor onu bugünkü rezalete.
  • butun takımın sıctığı gun, bazı kan emicilern hedefi olmuş futbolcu. yok gokhan a volkan a laf edenler nerdeymiş de hakkında ne diyecekmiş. sen bana bir tane gokhan gonul macı soyle milli takımda yarım performasla oynadığı ben sana ardanın cevirdiği 5 maç sayayım. fırsat bu fırsat adamcıkalrından nefret ettirmiştir aynı zamanda.
  • gittikçe antipatikleşen egoturan.
  • 7 ekim 2011 günü yapmaya çalıştığı tek şey birilerine çalım atmaya çalışmaktı. egosunu tatmin etmek istedi; beceremedi. genel olarak değerlendirmek gerekirse bildiğimiz kaprisli türk insanı.
  • kim ne derse desin ispanya macerasına atıldıktan sonra iki kat daha fazla koştuğunu bu akşam ki maçında gözlemlediğim futbolcu.
  • 7 ekim 2011 türkiye-almanya maçında oyundan alındıktan sonra hiddink'e küfürü basmadıysa milli takımda bir daha oynamaması gereken futbolcu.

edit:imla
  • bir galatasarayli olarak 7 ekim 2011 almanya milli macindan sonra iyiki de satmisiz - daha once de ne kadar abartmisiz - dedigim oyuncu.
  • oyun zekası olduğunu idda edenler heralde oyun zekasından ziyade zekanın ne olduğuna ilişkin bir kırıntı bile fikirleri yok. tek becerebildiği oyun ali cengiz oyunu olan, iyi top saklayan oyuncu.

edit: imla düzeltmeleri.
11867 entry daha