şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
20618 entry daha
  • eğer gündemde ise bile fatih terim’in affetmemesi gereken futbolcu. ben zaten gündemde olmadığına inanıyorum ve fatih terim’e rağmen galatasaray’a gelebileceğini sanmıyorum.

bu işin olur yanını söyleyeyim, seçime gidilir, yönetim değişir, birileri fatih terim’in ayağını kaydırmaya kalkar ve başarır, yeni teknik direktörle galatasaray’a kırkına merdiven dayamışken geri dönebilir. sonrasında da galatasaray uzun bir süre boş tribünlere oynar. bunu da kim yapar, fbjk taraftarı kongre üyelerimiz tabi ki. dünyanın en özgür düşünebilen organizasyonu biz olmak zorundayız çünkü.

profesyonel hayatta bazı insanlar vardır, affedilmemesi gerekir. çünkü bilirsin ya da öğrenirsin ki, tekrar ihanet edecektir. fatih terim belki bu konuda devlet büyüklerinden bile daha tecrübelidir. o yüzden böyle bir hata yapmaz diye düşünüyorum. ama hoca bizzat, böyle bir hata zaten yok, affediyorum, dönebilir derse bizim söyleyecek tek sözümüz olmaz. içimize sindiremesek de kabul ederiz. kararları boss verir, arda’nın idrak edemediği buydu zaten.
  • öncelikle mümkünse arda galatasaray'a geri dönmesin.
    arda galatasaray'a su 2 sartla gelir;

1) galatasaray yönetimi hukuki isler, riva florya yol vs gibi bir sebepten cikmaza girer, abdürrahim rte'ye msj yollar böyle böyle bir sikintimiz oldu diye, rte de bizim arda'yi siz alin der, abdürrahim terim'e gider, terim arda'yi istemeye istemeye kabul eder, arda biz geri döner, eski maganda günlerine geri döner.

2) arda cikar bir basin toplantisi düzenler ya da bir röportaj verir, fatih terim'i yalar yutar, galatasarayliliktan dem vurur, özürünü diler, 10 numara yerine 66'yi giyer, taraftar performansina göre kendisine tepki verir.

arda'da 2.'yi yapacak ne galatasaraylilik ne de tassak var o yüzden 1. ihtimal daha agir basiyor.
  • besiktas ile presipte anlastigi halde neden hala galatasaray ile anilmakta oldugunu anlamadigim oyuncu. yonetim ile ilgili biraz pruz var onlar da cozulursa insallah yakin zamanda besiktas formasini terletecektir.

bur daha galatasaray ve arda ile ilgili bir sey yazan olursa gotune 30cm zenci yaragi girsin.

konu kilit.
  • oğlum hortlatıp durmayın şu karakter yoksununun başlığını, fatih terim'i yalamayı bırakın taksim meydanında sağlam bir oral yapsa dahi galatasaray'a gelmesi imkansız... eğer galatasaray bu maganda ile yeniden anlaşırsa ben o takımı desteklemem...
  • galatasaray’ı çok seviyorsa; herkes gibi alsın kombine kartını gelsin maçlara. başka türlüsü zarardan başka birşey vermez. evet zamanında tıfıl çocukken çok severdik seni arda turan. ama sende de suç yok; ülke olarak mental anlamda kuvvetli birey yetiştiremiyoruz. en iyisi arda turan oluyor işte. emre’ler(belezoglu-mor) sergen’ler, burak’lar hep buna kanıt. bir tek tugay var mental anlamda kuvvetli olan. onu da nasıl yetiştirdik bilmiyorum. hem en abluka zamanında fetö’ye yüz vermemiş, hem de futbolun beşiğinde kimseyi beğenmeyen anglosaksonların büyük saygısını kazanmış. ilginç. neyse, arda affedilirse hiç kimse için ibret olmayacak, ders alınmayacak. sırf bu yüzden bile affedilmemesi gerekir. hatta beşiktaş falan da asla yüz vermemeli. kendisinin yerinde olsam yurt dışında zayıf bir takım bulur huzurlu huzurlu oynarım. çok türkiye’de kalmak istiyorsam da manisaspor’a gider orda oynarım.
  • galatasaray'in çocuğu arda. başka takıma gitmesi olmaz. terim'in elini öpsün, sonra girsin pazartesi başlasin.
  • galatasaray'in çocuğu arda. başka takıma gitmesi olur. terim'in elini öpsün, sonra girsin pazartesi beşiktaşta başlasin.
  • kendisi beşiktaş'ın çocuğu abdullah avcı'nın göz bebeğidir. adresi bellidir.

http://i.hurimg.com/…2/55eb3949f018fbb8f8b3695d.jpg
  • teee temmuz 2012'de yazmışım. yine yazıyorum.

elano ellerini açıp bomboş top beklerken, iki kişinin tuttuğu emre çolak'a pas atan adam.

gelirse takım için gruplaşma yeniden hortlayacaktır.

tanım: adam tayfa'nın kurucu üyesi top tepici.
  • kartalıma çok yakışacak olan oyuncu.

burada atıp tutanlara bakmayın, adam gibi adamdır. barcelona, atletico görmüş, tecrübesiyle ve karakteriyle takıma abilik edebilecek yegane oyuncudur.

keşke emre'yi ve selçuk inan'ı da alsak. orta saha taş değil titanyum olur.
89 entry daha